Presunúť na hlavný obsah

Materiál sezóny, ktorý oživí každú miestnosť u vás doma: Vyhrajte sa s drevenými prvkami

Bývanie

Nadčasový kúsok, ktorý rozhodne zmení celkový vzhľad vášho interiéru - to je vlastne čokoľvek, čo je z kvalitného dreva.

Hrajte sa

Drevo je klasika, ktorá sa nikdy nezunuje. Ak máte potrebu trochu oživiť, či zmeniť vzhľad vášho domov alebo niektorých jeho miestností, rozhodne by ste si mali zadovážiť práve drevené kúsky. Či už v podobe nenápadných malých kávových stolíkov, barových stoličiek, až po väčšie kúsky ako obklady na okne, či knižnice, isté je, že práve s týmto materiálom dýchnete každej miestnosti nový život. 

Prečítajte si: Stolovanie podľa najnovších jarných trendov: Spríjemnite si pobyt na terase počas slnečných dní

Čo sa týka konkrétnych materiálov, tak výber je viac-menej na vás. Môžete voliť medzi neopracovaným masívom, ktorý pôsobí veľmi vidiecky a luxusnejšie, alebo si vybrať retro kúsky v podobe stolíkov a kresiel s drevenými rúčkami. Drevo sa ideálne kombinuje v podstate s akýmkoľvek štýlom, takže ak máte romantickú domácnosť, nemusíte sa báť, že by tam žiadny drevený kúsok nepasoval, práve naopak. Výborne zapadne aj do modernejšieho dizajnu, kde jeden takýto prvok urobí viac, než keby ste menili komplet všetko.

Inšpirujte sa: Interiérové trendy na rok 2020 hovoria jasnou rečou: Farba roka by nemala chýbať ani u vás doma

Ak teda túžite po zmene a chcete do vašej domácnosti prinisť svieži závan, rozhodne sa uberte týmto smerom. Viac inšpirácie nájdete v priloženej fotogalérii. 

- Najčítanejšie -