Presunúť na hlavný obsah

3 horúce novinky na Netflixe, ktoré vám dajú viac, než by ste čakali

Zábava

Hľadáte program, ktorý vás obohatí o niečo nové? Netflix má od týchto dni v ponuke hneď tri takéto.

Jesenné upratovanie

Do toho sa budete chcieť hneď pustiť, ako vzhliadnete čo i len jednu časť programu Premena domácnosti: Vysnívané bývanie. Odborníčky na domácnosť Clea a Joanna pomáhajú bežným ľuďom, no rovnako tak i celebritám, zbavovať sa zbytočností, ktoré sa u nich doma nahromadili. Vďaka tomu vedia krásne a efektívne preorganizovať takmer každý domov a zmeniť ho na vysnívanú oázu. Premiéra relácie bola len pred pár dňami, takže ide o skutočne čerstvý produkt od známej streamovacej stanici. Malé varovanie - akonáhle si pozrieť prvú časť, hrozí, že sa budete chcieť pustiť do niečo podobného aj vy. 

Pozrite si tiež: Dlhoočakávaná filmová novinka After: Sľub prináša vášnivý ľúbostný príbeh v štýle Päťdesiat odtieňov sivej

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa THE HOME EDIT ® (@thehomeedit),

Sociálna dilema

Ďalšou novinkou je dokument, ktorý má vraj tak trochu dramatické prvky. Už podľa názvu môže byť jasné, o čo by mohlo ísť. Sociálna dilema upúta každého, ktoré je vlastníkom čo i len jedného profilu na sociálnych sieťach. Odborníci tu rozprávajú o celkovej hrozbe niečoho, čo sa rozmohlo do telefónu takmer každého obyvateľa planéty. Aký to môže mať dopad na celkové sociálne postavenie a život bežného človeka? Odpovede nájdete v tomto deväťdesiat minútovom počine, ktorý vás nenechá chladnými. Ak hľadáte a preferujete niečo na zamyslenie, tak veríme, že toto upúta aj vás. A možno aj vaše tínedžerské deti, ktoré nevedia pustiť telefón z ruky...

Neprehliadnite: Všetko vraj bolo len naoko. Prečo v Amerike upadá jedna z najpopulárnejších šou The Ellen DeGeneres Show?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa The Social Dilemma (@thesocialdilemma),

Away

Niekoľkodňovou novinkou je seriál Away, v hlavnej úlohe s oscarovou Hilary Swank. Desaťdielny seriál zobrazuje príbeh astronautky, ktorá musí nečakané odísť od rodiny a pripojiť sa k medzinárodnej skupine astronautov na novú misiu mimo planéty. Emocionálne dramatický seriál je ako stvorený na sychravé jesenné večeri a vy si môžete pri ňom trochu oddýchnuť. Navyše je plný kvalitných hereckých výkonov a prepracovaných efektov a detailov. Ak milujete vesmírnu tematiku, rozhodne si prídete na svoje. 

Mohlo by vás zaujímať: Zábavné, poctivé, dramatické, dojemné a hudobné. Také sú Bábovky. Pozrite si malú ochutnávku

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa AWAYNETFLIX (@awaynetflixtv),

- Najčítanejšie -