Presunúť na hlavný obsah

Najsexi typ plaviek leta 2021: Michaela Kocianová ako kráľovná bikín, Natália Glosíková nosí pod srdcom bábätko

Slovenské celebrity

Dámy a páni, predstavujeme vám najhorúcejší trend plaviek tohto leta. Naberaná bikinová pásová podprsenka sa u žien stáva TOP voľbou.

S letom sú každoročne spojené aj trendy plaviek. Tých tohtoročných sme sa, podobne ako samotného leta, nevedeli dočkať. Spomedzi všetkých si však vydobyli prvenstvo plavky s naberanou bikinovou pásovou podprsenkou.

Nosia ich aj slovenské modelky a influencerky, ktoré tento horúci kúsok zakomponovali do svojho summer šatníka na výbornú. Nechajte sa inšpirovať.

Inšpirujte sa: Najkrajšie plavky, aké ste mohli vidieť: Leto 2021 ovládli pastelové farby a strihy sexi ako nikdy predtým

Michaela Kocianová

Topmodelka Michaela Kocianová z Elite Bratislava siahla po levanduľovej bikiny podprsenke v naberanom dizajne, ktorý je na ženách s postavou, akou sa môže ona sama pýšiť, doslova výstavným kusom. Michaela je scestovaná a v móde vždy prinesie niečo nové, a to ešte o niečo skôr než to stihnú mať ďalšie stovky žien.

Lenka Tekeljaková

Bývalá misska Lenka Tekeljaková siahla po neutrálnejšom odtieni plaviek, ktoré perfektne ladili k jej črtám a k tónu pokožky. Jej plážový plavkový outfit je tak dôkazom, že nie vždy treba siahať po farbách, zaujať dokážete aj jednoduchosťou a menej pútavými, až splývavými farbami. 

Karolína Chomisteková

Bývalá kráľovná krásy Karolína Chomisteková sa stala za uplynulé mesiace doslova bezodnou studnicou inšpirácie pre polovicu Slovenska. Karolína vedie aktívny životný štýl, čo sa odzrkadlilo na jej postave. Tá v bielych plavkách vynikla doposiaľ najviac. 

Natália Glosíková

Tanečnica a lektorka tanca Natália Glosíková nosí pod srdcom bábätko. Nedávno sa podelila tiež o to, že to bude dievčatko. Gratulujeme! Natália vyzerá s bruškom naozaj prekrásne a svoju zmenu tela si užíva aj v plavkách. Jednoznačne najsexi budúca mamička súčasnosti.

Neprehliadnite: Celistvý diel predĺži postavu, zmenší bruško a skryje všetky nedostatky: Jednodielne plavky sú túto sezónu nevyhnutnosť

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe