Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Daily Routine s Alexandrou Orviskou: Narovinu prezradila, čo všetko sa skrýva za jej postavou

Slovenské celebrity

Moderátorka Alexandra Orviská má akčný životný štýl, v ktorom je 24/7 v pohybe. Existuje však jedno miesto, v ktorom dokáže zrelaxovať.

Alexandra Orviská vedie aktívny životný štýl aj po tom, čo sa stala mamou, dnes už polročného, syna. Ako sama priznala, povinnosti jej momentálne nedovoľujú toľko cvičiť, ako predtým, ale napriek tomu si z času na čas dopraje relax v IEM SPA v prekrásnych priestoroch na nábreží Dunaja. Ako vyzerá jej beauty rutina si môžete pozrieť v krátkom videu.

FEMINITY TV: Daily Routine s moderátorkou Alexandrou Orviskou

 

 

Si veľmi akčná povaha. O koľkej a čím začínaš deň v rámci beauty starostlivosti?

Môj deň momentálne začína o 6 ráno. Prvé, čo urobím je, že si umyjem zuby a tvár vlažnou vodou :). Potom mám dennú rutinu v rámci pleti, ktorá začína sérom a krémom.

Tvoje telo, tvoj chrám. Myslím, že v tvojom prípade sa aktívny životný štýl nedá prehliadnuť, máš perfektné vyšportované telo. Čo zo športov robíš a ako vyzerá tvoj cvičebný plán?

Momentálne sa snažím najmä rolovať a keď mám aspoň chvíľočku, tak si zacvičím podľa cvičebného plánu, ktorý mám online. Predtým som však cvičila aj niekoľko x denne. Pilates v IEM SPA, posilňovňa, yoga. Telo si pamätá.  

Pozrite si tiež: VIDEO: Daily routine s podnikateľkou: Romana Škamlová nás zobrala do svojej práce, ako vyzerá jej deň?

Často využívaš aj skrášľovacie a relaxačné služby IEM SPA, ktoré to sú? A dokážeš ty vôbec oddychovať? 

Väčšinou si neviem bez pohybu pozrieť ani 45-minútový seriál, ale keď prídem do IEM SPA, dokázala by som oddychovať aj celý deň. Doprajem si nechty, masáže, hydrofacial, LPG. Skúšam všetko. Dokonca aj pri akupunktúre a plazme si tam viem oddýchnuť.

Koľko % je momentálne práca moderátorky a koľko % práca influencerky? Ako zvládaš byť taká produktívna a aktívna, navyše najnovšie aj počas materstva?  

Priznám sa, že už to občas nezvládzem. Domácnosť, práca, behačky... všetko s dieťaťom na rukách. Fakt je to občas náročné. A práca v televízii je mojich 20% relaxu, milujem to. V rámci práce s reklamami a na Instagrame je to 80% driny. Chodiť z miesta na miesto, dohadovať, telefonovať, vybavovať, skúšať... s bábom je to naozaj ťažké.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: V šatníku známej lekárky: Alena Pallová ukázala, čo nosí do práce a v čom ju stretnete v meste na brehu Dunaja

Aké beauty & health produkty musíš mať stále so sebou v kabelke po ruke?

Must-have je 50-tka krém a krém. A členská karta u IEM SPA, aby som sa mohla zastaviť kedykoľvek. To je pre mňa podstatnejšie ako kľúče od auta :).

Čo je pre teba najlepšia psychohygiena?

Ticho , alebo naopak jazda autom a hlasná hudba.

Máš nejaký rituál pred spánkom?

Áno, musím mať všetko upratané, lebo inak sa neviem vyspať. Chcem sa vždy zobudiť do poriadku. A v týchto časoch mi to občas nevychádza :(.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe