Presunúť na hlavný obsah

Slovenky, ktoré budú čoskoro mamičky: Krásna Veronika Nízlová, sexi mama Natália Glosíková prezradila pohlavie

Slovenské celebrity

Babyboom neutícha. Najkrajšie momenty v živote známych Sloveniek z nich robia rozžiarené bytosti. To všetko dokáže so ženami materstvo.

Čoraz viac známych tvárí rozšírilo svoju rodinu o potomkov a babyboom naďalej pokračuje. Slovenky, ktoré nosia pod srdcom bábätko, žiaria ako nikdy predtým. Je až neuveriteľné, čo dokáže materinská láska so ženou, a to ešte keď dieťatko je v brušku. 

Čítajte: Jasmina Alagič oslávila narodeniny veľkolepo. Dychberúci darček od manžela vyrazil dych

Natália Glosíková

Profesionálna tanečnica, lektorka a majiteľka tanečnej školy Natália Glosíková sa teší z obdobia, ktoré je pre ženu neopísateľné. So svojím dlhoročným priateľom očakávajú dieťatko, prezradili aj pohlavie a bude to dievčatko. Natália žiari šťastím a vidno, že po boku partnera sa cíti bezpečne a milovane. 

Veronika Nízlová

Speváčka Veronika Nízlová nosí pod srdcom bábätko a s bruškom jej to veľmi pristane. Už len spojenie so sestrou Danielou, s ktorou roky spolu vystupovali naznačuje, že majú silné rodinné väzby a lásku nielen medzi sebou, ale aj so svojimi rodičmi. Obidve sestry deti milujú a je to na nich vidno, že sa tomu tešia. 

Tereza Bizíková

Modelka Tereza Bizíková, ktorá tvorí už dlhší čas pár s hercom Marekom Fašiangom, sa teší z prvého bábätka. Dvojica sa na svojho potomka teší a po tom, čo zverejnili toto oznámenie, získali si priazeň fanúšikov ešte viac. Marek ako herec v obľúbenom seriáli Oteckovia, tak zažije úlohu otecka priamo v realite. Krásna rodinka.

Neprehliadnite: Popri druhej materskej si plní sny: Lucia Smolenová sa okrem pečenia sladkých tortičiek venuje aj navrhovaniu šperkov

Mária Bartalos

Herečka Mária Bartalos oznámila svoje tehotenstvo s viditeľne rysujúcim sa zaobleným bruškom. Mária má so svojím manželom syna Noela, ktorého odmalička vedú k pohybu. Kalokagatia je súčasťou ich života. Lásku k deťom neskrývajú a naopak, doslova pôsobia ako reklama na šťastie.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe