Presunúť na hlavný obsah

Milé prekvapenie odtajili na spoločnej dovolenke. Marek Fašiang a Tereza Bizíková čoskoro privítajú prvého potomka

Slovenské celebrity

Obľúbený slovenský herec sa rozhodol podeliť na sociálnej sieti s azda tou najkrajšou novinou - a to, že sa stane už onedlho oteckom.

Už od prvého momentu, kedy sa Marek Fašiang objavil na televíznych obrazovkách ako seriálový tatušo, si získal srdce najmä ženského pokolenia. Aj keď herec pôsobí v tomto fachu už dlhšie a ľudia ho mohli registrovať takticky už od detstva, kedy nadaboval legendárneho Harryho Pottera, najväčší boom prišiel až v spomínanom televíznom projekte. 

Médiá istý čas špekulovali o tom, či si počas natáčania srdce Mareka nezískala jeho herecká kolegyňa, Mária Bartalos. Neboli ďaleko - herec skutočne stretol svoju osudovú lásku počas jednej z klapiek. S priateľkou Terezou sa totiž zoznámili na pľaci, kde mladá modelka pôsobila ako komparzistka. Ako Marek priznal - učarovala mu okamžite a viac než 10-ročný vekový rozdiel im ani len na chvíľu neprekážal. 

Prečítajte si: Ľudia ju vnímajú ako priateľku známeho herca, ona je však viac. Rozhovor s Terkou Bizíkovou

Sladké prekvapenie 

Aj keď sa našli mnohí ľudia, ktorí vzťahu dvojice neverili a aj pre väčší vekový rozdiel boli skeptikmi, faktom je, že dvojica si z takýchto rečí nikdy ťažkú hlavu nerobila. Záujem najmä bulvárnych médií bol pre Terezu neľahkým orieškom. „Určite to bolo pre mňa niečo nové, iné a nebolo to veľmi príjemné, keď som si o sebe čítala, niekedy aj nepravdy. Dnes však píšu o mne a zajtra zas o niekom inom. Priznám sa, že som to nezvládala úplne najľahšie, ale spoločne sme to zvládli,'' prezradila len nedávno pre Feminity a dodala, že veľkou oporou jej bol práve Marek.

Pár spolu funguje už tri roky a okrem toho, že sa zamilovanosť z ich vzťahu nevytráca, sa zo spoločnej dovolenky na Malorke pochválili nádhernou správou. „Tak, už s vami môžem zdieľať aj fotky spredu,'' priznala sa fanúšikom Tereza po tom, čo zverejnila zaguľatené bruško. „Je toho toľko, čo by som napísala, ale tu je komentár zbytočný.. už sa ťa nevieme dočkať,'' napísala k nádherným záberom, ktorými prezradila, že sa onedlho stane mamou. 

Rovnakú radosť zdieľa aj samotný herec, ktorý prezradil, že bábätko by sa malo narodiť už v decembri tohto roku. „Tatušo.. čo by som tak napísal. Budem tata a to je najviac!'' neskrýval nadšenie. Z tejto správy sa tešia aj hereckí kolegovia Mareka, Nela Pocisková a Filip Tuma, ktorý sa.s nimi momentálne nachádzajú na spoločnej dovolenke. A tak niet pochýb, že je radosť znásobená!

Neprehliadnite: Martina Krnáč Valková dnes žije inak ako kedysi: Ako sa materstvom zmenil život svetovo uznávanej topmodelky?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe