Presunúť na hlavný obsah

BFF forever: Známe krásky prezradili, čo na svojej kamoške obdivujú

Slovenské celebrity

Áno aj v showbiznise existujú kamarátstva. Skutočné, pevné a také, kedy stojíte po boku toho druhého, nech sa deje čokoľvek. Lebo mať najlepšiu kamošku, je ako získať sestru. A tieto ženy sú toho jasným dôkazom.

Simona Brnová

"S Niki Lowrie sa poznáme od roku cca 2006 a prechádzame si spolu všetkými, rôznymi životnými obdobiami. Aj keď Niki viac - menej žije v Taliansku, nič to nemení na tom, že sme tu stále jedna pre druhú a vieme o sebe všetko. Čas vždy preverí priateľstvá a to naše, je čím ďalej tým pevnejšie a ja som za to vďačná."

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: V šatníku známej lekárky: Alena Pallová ukázala, čo nosí do práce a v čom ju stretnete v meste na brehu Dunaja

Niki Lowrie

"Bolo to približne 15 rokov dozadu, keď sme sa so Simi spoznali. Pamätám si, že som mala casting a tesne predtým, som sa bola prejsť v Auparku, kde som videla úplne krásnu babu - opálenú, dlhé vlnité vlasy a nádherné šaty - proste nedalo sa nevšimnúť si ju. Hneď na to som ju stretla na castingu a keďže sme sa predtým stretli pohľadom, dali sme sa do reči a odvtedy sme nerozlučné. Aj počas všetkých tých rokov a množstve životných situácií, vždy stojíme jedna pri druhej. Simonka je veľmi milý človek, ktorý sa dokáže rozdať pre druhého, je s ňou sranda a máme naozaj veľa spoločného. Je mi ako sestrou, ktorú som nikdy nemala."

Diana Hágerová

"S mojou najlepšou kamoškou Ľubkou, sa poznáme približne 9 rokov, ale pripadá mi to, ako keby sme sa poznali od detstva. Máme vo veľa veciach rovnaké názory a rovnaký humor, čo nás skutočne zblížilo. Obdivujem na nej ako veľmi sa vie pre niečo, čo ju nadchne zapáliť a aj to, že je extrémne zručná, čo sa týka vytvárania rôznych krásnych vecí."

Alexandra Orviská

S mojou najlepšou kamarátkou sa poznáme od jasličiek. Úplne vážne. Mala som 8 mesiacov a ona  je dodnes ako moja sestra. Obdivujem na nej jej húževnatosť, je to žena s veľkým Ž.

Pozrite si tiež: VIDEO: Daily routine s podnikateľkou: Romana Škamlová nás zobrala do svojej práce, ako vyzerá jej deň?

Anna Amenová

"Obdivujem u nej zmysel pre humor, je veľmi podobný ako môj. Ďalej je to jej skrytá citlivosť a potom aj priebojnosť v živote. To, že dokáže veľa veci zvládnuť."

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe