Presunúť na hlavný obsah

Žena, ktorá dokáže mužovi splniť toto v posteli, bude mať vždy navrch: Robíte to?

Partnerské vzťahy

Nehľadajte za tým nič zvláštne, tie najlepšie veci sa ukrývajú v na pohľad obyčajných veciach. Ruku na srdce, ktorá z vás robí mužovi toto?

Muži milujú sex. Čím viac sa naladíte s nimi na túto vlnu, tým lepší vzťah budete mať. Vyznie to možno povrchne, ale do veľkej miery je to práve sex, ktorý tvorí naše šťastie vo vzťahu. Žena, ktorá  dokáže splniť mužovi túto vec v posteli, bude mať vždy tak trochu navrch. Robíte to aj vy?

Čítajte tiež: Ženy v týchto štyroch znameniach najviac milujú sex: Ide im to doslova z očí

Muži milujú ranný sex

Ráno majú muži najvyššiu hladinu testosterónu. Ich chuť na sex je teda najvyššia a čo je vaším benefitom je to, že vtedy ste pre nich najpríťažlivejšia. Nechať ich bez povšimnutia skorú rannú hodinu je škoda. Môžete totiž zažiť sex, o akom sa vám ani nesnívalo. 

Je dosť pravdepodobné, že práve vtedy muži dajú zo seba to najlepšie. Má to teda výhody aj pre vás. Tak schválne, ako často si doprajete sex ráno po prebudení? 

„Nehľadám si priateľku, som mladý a užívam si milenky. Tie najlepšie vedia, že sex ráno je najviac živočíšny a nič sa mu nevyrovná. Aj podľa tohto spoznáte skúsenosti ženy,“ hrdo vyhlasuje Robo (36).

„Príroda to zariadila tak, že na nič iné ráno nemyslím ako na sex. Musím sa priznať, že raz som svoju priateľku podviedol so ženou, ktorá presne vedela, kam má siahnuť ráno po prebudení. V posteli sme zostali ešte dlhých 5 hodín a bol to najlepší sex v mojom živote, aj keď svoju ženu milujem,“ odkryl tajomstvo Mário (40).

„Moja žena presne vie, že ráno je ten najlepší čas na sex. Máme ho trikrát týždenne a 69 je vtedy úplne o niečom inom. Milujem, keď ma prebudí jazykom tam dolu,“ netají svoj sexuálny život Michal (32).

Neprehliadnite: Zlepšite svoj sexuálny život na počkanie: Držte sa pravidla, ktoré funguje

Vyhráva táto poloha

Vysoká hladina testosterónu znamená len jedno – je jedno, čo máte na sebe a kde sa nachádzate, dôležitá je chuť. Chuť na sex. To robí ženu príťažlivou a ak sa rozhodne muža prekvapiť hneď z rána a zaujme polohu 69, dá sa povedať, že má už úplne navrch od ostatných. 

Muži túto polohu doslova milujú a bažia po nej. Každé nečakané prekvapenie je pre nich splneným snom, obzvlášť ak ide z iniciatívy ženy. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe