Presunúť na hlavný obsah

Ženy v týchto štyroch znameniach najviac milujú sex: Ide im to doslova z očí

Partnerské vzťahy

Vysielajú signál, že sex jednoducho má v ich živote svoje miesto a len tak s niečím sa neuspokoja. Ktoré ženy patria doslova medzi pôžitkárky?

Nosia v sebe akýsi erotický náboj, ktorý je vysielaný smerom von aj vtedy, keď ony samy o sexe ani nepremýšľajú. To však nemožno povedať o chlapoch, ktorí sa ocitnú v ich tesnej blízkosti. 

Zatiaľ čo niektorí majú vyhraté, iní môžu len tajne snívať alebo čakať, kým sa niečo zmení. Ženy v nasledujúcich znameniach zverokruhu najviac milujú sex a ide im to doslova z očí. 

Čítajte tiež: Tieto znamenia patria medzi najvášnivejšie v spálni: S týmito mužmi sa rozhodne nudiť nebudete

Býk

Ženy narodené v znamení Býka patria už na pohľad medzi veľmi príťažlivé dámy a to v akomkoľvek veku. Zároveň však vzbudzujú akýsi rešpekt a veľa mužov sa ich „bojí“ osloviť alebo urobiť či už prvý krok alebo pokrok ďalej. Ten, kto si však získa ich srdce, je milo prekvapený, ako veľký sexuálny apetít majú.

Blíženec

Spomedzi znamení sú to práve ony, ktoré majú na svojom konte bohaté skúsenosti s mužmi. To z nich robí sebavedomé a atraktívne ženy. Sex je v ich živote dôležitá téma a točí sa okolo nej podstatná časť ich sveta. V otázke vzťahov to však mávajú ťažké. Tak ako sú v sexe žiadané, vo vzťahoch s nimi to muži nemyslia vážne. Skrývajú pritom v sebe hlboké city, ktoré nemajú komu odovzdať tak, aby boli šťastne zamilované.

Lev

Hoci ide o pyšné znamenie s charakteristickou povahou, nepatria k tým ženám, ktoré by chlapov striedali. V mladosti sa rady dostávajú do úlohy „školskej kráľovnej krásy“, no v dospelosti bývajú verné mužovi, ktorý si získa ich srdce. Sex je ich neoddeliteľnou súčasťou a pokojne ho môžu mať aj niekoľkokrát denne. Ich apetít je pre mužov doslova sen.

Neprehliadnite: Manželka počas sexu začala robiť jednu vec, ktorou pochovala náš vzťah: Chlapi, stalo sa vám niekedy toto?

Kozorožec

Nosia to v sebe, ale vôbec si to neuvedomujú. Rady sa nechávajú okolím zvádzať, ony by samy prvý krok neurobili. To však neznamená, že z ich strany hrozí nevera alebo niečo podobné. S mužom svojho života sú ochotné nahovoriť sa na všeličo. Rovnako ako si pre seba nechávajú istú dávku tajomna pri výzore, tak aj v otázkach ich sexuálneho života.

- Najčítanejšie -