Presunúť na hlavný obsah

Muži sú rodení neverníci, ale pri tejto žene si nič nedovolia: Tento dar však majú len vyvolené

Partnerské vzťahy

Čím si získať muža, aby pri nás zostal navždy? A prečo po čase vyhľadáva spoločnosť iných žien? Možno v tom máme predsa len samy prsty.

Muži prezradili, u akých typoch žien vydržali najmenej a naopak, kedy nastal ten zlomový okamih, keď si ich získala žena, ktorú by nevymenili ani za svet. A existuje vôbec taká? Podľa ich slov, áno a aj keď si niektoré z vás myslia, že ich nároky sú neúmerné, možno budete prekvapené, čo očakávajú.

Prečítajte si: Muži v týchto znameniach patria medzi najvášnivejších: Na sex s nimi len tak nezabudnete

Vždy boli predvídateľné až na túto jednu

„Trvalo mi pomerne dlho, kým som si založil rodinu. Moji rovesníci už okolo tridsaťpäťky boli otcovia, ale ja som to tak necítil. Nebol som slobodný, vždy sa po mojom boku objavovala nejaká žena. Myslel som si, že nie som stvorený na to, mať rodinu, ale neskôr som pochopil, že ani jedna z mojich ex pre mňa nepredstavovala tú vyvolenú a to bol ten dôvod. Jednoducho, vždy boli predvídateľné a všetky mali jedno spoločné. Potrebovali, aby som ich neustále obskakoval a správal sa k nim ako k dievčatku. Najskôr som sa cítil ako chlap, ale po čase mi to prišlo pekne otravné a bolo mi jedno, či ma podvádzajú a aj to, že ja ich podvádzam. Potom som spoznal ženu, ktorá bola sama sebou a cítil som z nej takú vyrovnanosť a sebalásku, že som ihneď vedel, že to bude moja žena. Motivovala ma byť neustále lepším a osobnostne pri nej neustále rastiem, stále ma niečomu novému naučí,“ prezradil Tomáš (39).

Odkryte tabu: Zakázané sexuálne praktiky. Ktoré sú ešte prípustné a ktoré už cez čiaru?

Nestratila moju pozornosť, naučila ma byť zrelým mužom

„Nikdy som sa s ňou nenudil a bola pre mňa neustálou inšpiráciou. Naučila ma, ako byť zrelý a sebavedomý muž, a to aj vtedy, keď sa mi niečo v biznise nepodarilo. Vždy mi ukázala tú pozitívnejšiu cestu a nikdy nehysterčila. Vždy mi pomohla nájsť v sebe opäť toho silného muža. Popri tom celom dokázala byť tak neuveriteľne sexi. Bola to žena mojich snov, jednoducho vyvolená. Dodnes neviem, prečo, ale prišiel som o ňu. Vtedy som to bral ako jej zlyhanie, dnes viem, že som jej to mal možno dať najavo a požiadať ju o ruku. Nečakať, kým ma niekto predbehne. Ja hlupák som si totiž neuvedomil, že takúto ženu nájsť je vzácnosť. Dnes viem, že som premrhal svoju šancu. Mám síce ženu, ale nikdy som nikoho nemiloval ako práve ju a nie je deň, kedy by som ju nemal v hlave,“ priznal Robo (42).

Neprehliadnite: Skutočný príbeh: Manžela podvádzam s jeho kolegom

Museli sme sa rozísť, aby som si uvedomil, ako veľmi ju milujem

„Museli sme sa rozísť, aby som pochopil, ako veľmi ju milujem. Súhlasím s tým, že až keď niečo stratíme, uvedomíme si, ako dôležité to pre nás bolo. Naše cesty sa však opäť spojili a jednorazové romániky pomedzi to ma len utvrdili v tom, že na ženu, ktorá si získala moje srdce, žiadna iná nemá. Žiadna žena sa o mňa tak nezaujímala ako ona. S nadšením vždy rozvíjala to, o čo som mal záujem, bola mi oporou a dosiahla to, že som jej to vzájomne vracal. Sme spolu vyše osem rokov a nič z toho, čo spolu prežívame, ma neomrzelo. Ani sex. Vždy si totiž nechá niečo tajomné pre seba, čím ma prekvapí. Aj po toľkých rokoch, čo sme spolu, ma neprestáva jej osobnosť fascinovať. Vôbec nerieši iné ženy, neporovnáva sa s nimi a je si vedomá toho, čo sa v nej skrýva. Tým priťahuje veľa mužov a v spoločnosti je veľmi obľúbená. To mi tiež lichotí a rád s ňou chodím do spoločnosti,“ nešetril chválami Miro (37).

- Najčítanejšie -