Presunúť na hlavný obsah

Muži v týchto znameniach patria medzi najvášnivejších: Na sex s nimi len tak nezabudnete

Sex

Každý muž si myslí, že je v posteli najlepší. Sú však aj takí, ktorým koluje v DNA akási schopnosť ženu uspokojiť viac ako ktokoľvek iný.

Podobne, ako muži očakávajú u žien, že v posteli budú predvádzať jedno číslo za druhým, aj ženy očakávajú od chlapov, že prevezmú moc do svojich rúk a budú chlapmi so všetkým, čo k tomu patrí. Najvášnivejší muži majú pritom spoločné niektoré charakteristické črty typické pre tieto znamenia zverokruhu.

Čítajte tiež: Skutočný príbeh: Manžela podvádzam s jeho kolegom

Panna

Muži narodení v znamení Panny patria medzi najobetavejších mužov, ale skrýva sa v nich zároveň duša romantikov. Vášeň im koluje v krvi a pokiaľ chcete zažiť sex ako z rozprávky alebo z filmu so sladkým happyendom, ste na správnej adrese. Títo muži sa o vás postarajú ako o princeznú a uspokoja všetky vaše túžby spojené s ideálom muža, o akom ste vždy snívali.

Váhy

Veľmi spoločenské, zábavné a v posteli vzrušujúce. Takí sú muži v znamení Váh. Milujú pohľad na ženské telo a dokážu oddeľovať sex od lásky. Možno práve preto sa ocitli veľakrát v úlohe slobodných mužov, čo si radi užívajú. Keď však natrafia na svoju vyvolenú, sú len a len pre ňu. V posteli však tak či tak očakávajú extra výkon a neustále niečo nové.

Baran

Baran – muž „manipulátor“, ktorý zvedie každú ženu. Baran má v sebe akúsi esenciu vášne, ktorú si nesie všade so sebou. Ženy sa na neho lepia ako na magnet a môže si s nimi robiť prakticky všetko. Veľmi rýchlo si však na to zvykol a obklopovanie ženami ho doslova napĺňa. Má rád ženskú spoločnosť, nerobí mu však problém venovať sa viacerým ženám naraz, preto buďte pri ňom v strehu a nič vážnejšie radšej dopredu neočakávajte. Nebudete sklamaní. 

Neprehliadnite: S týmto znamením zažijete najlepší sex, ale možno nebudete jediná: Majú totiž najväčšie sklony k nevere

Lev

Kráľ džungle, ktorý sa tak doslova správa. Je sebavedomý a vie, že na čokoľvek sa vydá a ukáže si, to dostane. Rovnako to je v prípade mužov a ich žien, ktoré túžia dobýjať. Vášeň im koluje v krvi a užiť si ju chcú len s jednou, ktorá je tou vyvolenou. Majú nutkanie získať to najlepšie zo všetkých a túžia mať pocit, že ich žena je práve tá, po ktorej túžia všetci ostatní. 

Škorpión

Žiarlivý, ale o to vášnivejší. Taký je Škorpión v akcii. Veľmi ťažká povaha, ktorá však skrýva v sebe charizmu hodnú toho najtajomnejšieho muža. V posteli sú schopní dať niekoľko čísiel po sebe a brať pri tom ohľad na ženu. Samozrejme, myslia aj na seba. Je to súhra viacerých aspektov, ktoré vedia dokonale ovládať. Po tom, čo sa im oddáte však majú pocit, že nikto iný nie je lepší ako on.

Odkryte tabu: Zakázané sexuálne praktiky. Ktoré sú ešte prípustné a ktoré už cez čiaru?