Presunúť na hlavný obsah

Mýty o sexe, ktorým by ste nemali veriť. Skomplikujú vám vzťahy a zničia pôžitok

Sex a vzťahy

O sexe sa toho napísalo, povedalo skutočne veľa. Nie všetko je však pochopiteľne pravda. A už vôbec nie všetko nám dokáže pomôcť.

Muži túžia po trojke

Áno, predstavoval si to už takmer každý muž. Veď aký by v očiach druhých boli frajeri, ak by sa im to podarilo? Faktom však je, že keď dôjde ma lámanie chleba, nebýva to také, ako v predstavách. Nie nadarmo sa hovorí, že niektoré veci by mali ostať snami. 

Existujú ženy, ktoré svojej polovičke doprajú aj modré z neba a mnoho z nich chce zaexperimentovať pridaním človeka do svojho intímneho života. Pozor, štatistiky však ukazujú, že viac než úžitok, vám to prinesie trápenie. Táto sexuálna predstava býva totiž v realite čase smutným prekvapením, a tak, ak o tom váš partner sníva, zamyslite sa, či to stojí za to riziko žiarlenia a toho, že ho dostanete do nepríjemnej pozície, kedy nebude vedieť čo robiť.

Prečítajte si: Rozprúďte vášeň v posteli akoby ste mali opäť 20. Stačia vám tieto triky!

Každý sex musí končiť orgazmom 

Je faktom, že my ženy, dosahujeme uspokojenie o čosi ťažšie, než muži. Napriek tomu stále neplatí to, že pokiaľ nedosiahneme orgazmus, sex je zbytočný, práve naopak. Existujú ženy, ktoré mali orgazmus len párkrát za život, ale aj také, ktoré ho nedosiahli nikdy. Napriek tomu si milovanie užívajú plnými dúškami a existujú možnosti, ako si doprajú zážitok aj bez kriku. 

Častým dôvodom, prečo sa ženy nedočkajú vyvrcholenia, sú aj nadmerné očakávania a nepoukázanie na to, čo sa nám páči najviac. Uvoľnite sa, nechoďte do sexu s tým, že potrebujete dosiahnuť orgazmus - jednoducho sa nechajte viesť vlnou slasti a rozkoše.

Veľký penis, veľké prsia

Pornografický priemysel nám mnohým vnukol ideu, že sa opačnému pohlaviu páči všetko veľké. Veľké prsia, zadok, penis - to všetko je zdrojom rozkoše, akú tí menej obdarení vyvolať nedokážu. Tento mýtus v nás často buduje predsudky, kedy sa bojíme, či sme pre opačné pohlavie atraktívne. Treba si pritom uvedomiť fakt, že v skutočnosti nejde naozaj o veľkosť ako o to, čo so svojimi proporciami dokáže urobiť.

Pokiaľ je človek vzrušený, dokáže mať perfektný sex aj napriek celulitíde, malým prsiam či vykúkajúcemu brušku. To isté platí aj opačne - aj keď má muž menší penis, existujú polohy, kedy ho dokážete pocitovo ''zväčšiť'' a tým pádom prežiť možno väčšiu rozkoš, než s tým veľkým. 

Neprehliadnite: Po čom muži túžia. Veci, ktoré sú pre nich väčšinou v posteli nesplneným želaním