Presunúť na hlavný obsah

Berú si ženy mužov kvôli peniazom? Ak patríte do tejto kategórie, rýchlo to zmeňte, v mojom prípade to bola osudová chyba

Partnerské vzťahy

Niektoré ženy neváhajú priznať, že si manžela vzali z rozumu. Môže však takýto vzťah fungovať? A aká je jeho budúcnosť? Simona to zistila na vlastnej koži. A príchuť môže byť viac ako len trpká.

Vzťah, ktorý je podmienený tým, že mi len imponuje postavenie partnera, je už od daného momentu, predurčený na zánik

Vzťahy bávajú rôzne a rovnako aj dôvody, na ktorých je ich vznik založený. Svoje o tom vie aj Simona. Na mužovi jej najviac imponovalo jeho postavenie, to že mal za sebou dobre prosperujúcu firmu, kvalitné zázemie a vedela, že sa pri ňom bude mať dobre. Áno, samozrjeme, že si aj spolu dobre rozumeli, no čo sa týka fyzickej príťažlivosti, tá sa nachádzala na bode mrazu.

"Emil bol naozaj skvelý. Dokonalý gentleman, vychovávaný v skvelej rodine, uvedomoval si, čo je v živote podstatné a aj napriek tomu, že v živote toho veľa dostal, nechýbala mu pokora. Bol veľmi vyrovnaný, nikdy na nikho nezvýšil hlas a aj keď sa mu niečo nepáčilo, radšej to spracoval vnútorne."

Prečítajte si: Zamilovala som sa do skvelého muža. Nakoniec vysvitlo, že som bola milenkou jeho otca

"O mňa sa od začiatku staral ako o prinzceznú. Záležalo mu na tom, aby som bola spokojná a šťastná. Mala som všetko na čo som si spomenula, len v našom vzťahu chýbala vášeň. Sex bol z mojej strany len taký aby sa nepovedalo a on to vedel. Je mi jasné, že si to uvedomoval, no nikdy to nepovedal nahlas. Akože úprimne? Do dnešného dňa sa divím, že popri mne nemal milenky."

Kameň úrazu nastal, keď prišiel na radu rozhovor o deťoch. Emil po nich túžil, no Simone bolo jasné, že časom pôju od seba. Aj keď teraz to nechcela, uvedomovala si, že ten moment nastane. No a s deťmi by bol rozvod naozj komplikovanejší. 

"Vzťah, ktorý je podmienený tým, že mi len imponuje postavenie partnera, je už od daného momentu, predurčený na zánik. Z dlhodobého hľadiska ide o neudržateľný model. Máte to niečo ako časovanú bombu, raz vybuchne. Ak by som to mala povedať nadnesene," hovorí Mgr. Lenka Podmanická, psychologička. 

Neprehliadnite: Rande naslepo som odsudzovala. Až do momentu, kým mi nepomohlo nájsť toho pravého

Rovnako to bolo aj u Simony a Emila. Nastal moment, kedy si on povedal, že stačí. A práve vtedy Simona precitla a a začala na ňom vidieť veci, ktoré dovtedy nepovažovala za príťažlivé, no opak bol pravdou. Len už bolo neskoro... Aj takéto príbehy píše život. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe