Presunúť na hlavný obsah

Pohľad mužov na ženskú krásu: Čo ich priťahuje a čo naopak nevedia vystáť?

Partnerské vzťahy

Čo muži na ženách zbožňujú a čo naopak veľmi nemusia? Prezradili oni sami. Pri nietorých odpovediach budete zrejme prekvapené.

Áno vieme, pohľad mužov a žien na samotnú krásu sa diametrálne líši. Častokrát opak toho, čo muži na ženách vnímajú ako sexi, vidia ony samy úplne inak. Pozrite sa spolu s nami, čo mužov na ženách neuveriteľne priťahuje, čo považujú za sexi a na druhej strane, čo príliš nemusia. Lebo aj to je druhá strana mince, ktorú to naše nežnejšie pohlavie dáva akosi podvedome do úzadia. 

Veci, ktoré my berieme ako samozrejmosť sú pre mužov mimoriadne príťažlivé

 

"Pre mňa osobne je neuveriteľne sexi aura, ktorú žena okolo seba má a vyžaruje. Nemusí mať 45 kíl, ani figúru topmodelky, to čo ma naozaj dostáva je to, ako danú osobu vnímam. Ako na mňa vplýva, zbožňujme neformálnosť, prirodzenosť, ak sa človek na nič nehrá a je sám sebou od začiatku. Neviem to bližšie opísať, no keď sa na takú babu pozriem, poviem si wau. Paradoxom však zostáva, že vždy sú tieto krásky zadané." (Marek, 34)

Neprehliadnite: Odmieta váš muž sex? Dôvodov môže byť hneď niekoľko!

"Ja na ženách milujem ich schopnosť nenútene a nenásilne zvádzať. Žiadne umelé krásky u mňa neuspejú, som zastánca prirodzenosti. Samozrejme, kočka musí byť atraktívna, mať peknú postavu, ideálne dlhé vlasy a čokoládovú pokožku. To je niečo, čo si okamžite všimnem a je to pra mňa dokonalé. Na druhej strane neznášam afekt, hrané správanie a prehanné sebavedomie žien."

"Mám pocit, že veľa žien sa v dnešnej dobe snaží byť na silu samostatnými, no mnohokrát im to v reálnom živote nevychádza. A to je potom skôr smiešne ako príťažlivé. Požiadať o pomoc je určite viac sexi ako hrať sa na dôležitú." (Leo, 32)

​Mohlo by vás zaujímať: Po čom muži túžia. Veci, ktoré sú pre nich v posteli väčšinou nesplneným želaním

Ja sa nebudem nič hrať, moji blízki ma poznajú a to, čo ma na babe na prvý pohľad dostane je fyzická krása. Všímam si telo ako celok, pás, boky, tvár, potom sa zameriavam na oči napokon ma zaujme celkové vyžarovanie. Ale určite pri pohľade na prvý pohľad je to toto. Úprimne nemusím, ak má baba kilá navyše, potrpím si skôr na tie útlejšie. (Alan, 28)

"Mňa na ženách neuveriteľne priťahuje, ak sú samostatné. Doteraz som mal baby, ktoré sa nevedeli samy rozhodovať. Áno, boli nádherné, mali krásne postavy, nádhernú tvár, no všetko som za nich musel riešiť ja. Od výberu miesta na večeru, cez to kam pôjdeme na dovolenku až po ich pracovnú náplň. A to je peklo. Nesamostatná žena, bez vlastného názoru je podľa mňa to najhoršie. A pokojne môže vyzerať ako Cindy Crawford." (Jozef, 30)

Je podľa Vás pre mužov dôležitejšia fyzická krása alebo emocionálna úroveň ženy?

spolu hlasovalo 552 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe