Presunúť na hlavný obsah

Aj takto môže vyzerať mama: Katarína Jakeš má telo bohyne, ktoré vám vyrazí dych, osvojte si jej jednoduchý recept

Slovenské celebrity

Známa tanečníčka, podnikateľka a v neposlednom rade mama, Katarína Jakeš, vždy vyzerala skvele. Hoci ju po pôrode dcérky, tak ako väčšinu žien, trápili kilá navyše, našla recept ako im povedať zbohom navždy. Inšpirujte sa jej tipmi.

Obľúbená tanečníčka, Katarína Jakeš, mala vždy skvelú postavu a inak to nie je ani po tom, čo je už mamou. Hoci v jej prípade išla na to po pôrode postupne a cielene, dnes má telo, ktoré jej závidí nejedna žena. Vyzerá totiž nádherne a krivky bohyne jej nemožno odoprieť. Katka vie, že všetko chce svoj čas a jednoducho rovnica, že strava a pohyb sú kľúčové nepustí. Ak sa pýtate na jej recept na dokonalú figúru, je to práve zmes týchto dvoch vecí. 

"Tento rok som odpálila vo veľkom štýle, pretože pohyb je už pre mňa totálny must! Zmenil mi spôsob života a zmýšľania k lepšiemu asi tak o 200%!"

Pohyb je kľúčový a okrem kardia, nielen vo forme behu, nedá dopustiť aj na jógu. 

"Jóga je láska! Milujem ju cvičiť vonku a cítiť pri nej jemný vánok-znie to pateticky ale mám obdobie, keď si takéto maličkosti a čas pre seba viem naozaj veľmi užiť."

Prečítajte si: Rozhovor s tenistkou Belindou Benčič, ktorá vyhrala na olympiáde zlato: Som hrdá na to, že viem po slovensky

 

Samozrejme tanec je stále jej veľkou vášňou, aj keď aktuálne ho skôr vymenila za prechádzky s dcérkou Izabelkou. Pokiaľ si však myslíte, že napríklad počas dovolenky, na seba v vrámci pohybu  zabúda, je to omyl. Šport je skrátka jej obrovskou vášňou.

 " Na zozname mojich vecí, ktoré mám rada a robia mi dobre je šport v top 3. A tak si aj na dovolenke, dovolím každý deň 40 min behu hneď ráno po zobudení."

 

No a napriek tomu, že Katka je veľký pôžitkár a dopraje si aj v jedle občas burger, či obľúbenú pizzu, prioritne je jej jedálniček zdravý a vyvážený. V živote totiž najlepšie funguje rovnováha. Ak chcete vyzerať a cítiť sa dobre je to skrátka nevyhnutnosť. Mnohí tréneri sa zhodujú, že pri formovaní postavy a chudnutí, tvorí to, čo máte na tanieri 80% úspechu. 

"Nie je dôležité, čo ješ od Vianoc do Silvestra, ale od Silvestra do Vianoc! Túto vetu som si požičala od Janyho Landla."

A za nás to celé dokonale vystihuje. Ak chce byť človek šťastný a spokojný vo vlastnom tele, bez týchto elementov, to skrátka nepôjde. Už len z akejsi sebaláske k sebe, by sme sa mali dobre a kvalitne stravovať a dopriať si dostatok pohybu, nemyslíte? 

Neprehliadnite: Mám 22 a budem mama: Nádherná Tereza Bizíková sa po tom, čo prezradila, že čaká bábätko, stretla s mnohými predsudkami

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe