Presunúť na hlavný obsah

Jesenné účesy, ktoré vám dodajú šmrnc. Inšpirujte sa Ivanou Gáborík alebo známou tanečnicou

Slovenské celebrity

Zmena ročného obdobia ide často ruka v ruke aj s inými zmenami - najmä u žien, ktoré majú tendenciu dodať svojmu vzhľadu refresh. Ak hľadáte inšpiráciu, inšpirovať sa môžete práve populárnymi Slovenkami, ktoré predviedli trendy jesenné strihy.

Jasmina Alagič 

Moderátorka a mama Sanela svoju hrivu neustále obmieňa - a inak tomu nemohlo byť ani na jeseň, kedy sa rozhodla pre kratší strih vlasov. Účes po plecia v svetlejších tónoch farby sa však rozhodla striedať s nadpájaním vlasov. Na prehliadke vlastne kolekcie oblečenia predviedla dlhý vrkoč, ktorý podčiarkol celkový street look, ktorý moderátorka chcela dosiahnuť. Jemné vlny, ktorými sa však môže pýšiť, podčiarkujú jej romantickú stránku a okrem iného zvýrazňujú jej črty tváre. 

Napriek tomu, že moderátorka patrí k ženám s olivovou pleťou, jemný blond melír nepôsobí v celkovom looku neprirodzene, práve naopak. Okrem toho, že dodal vlasom potrebný objem, ubral Jasmine aj niekoľko rokov. Čo myslíte? 

Ivana Gáborík 

Jedna z najštýlovejších Sloveniek vôbec je stále trendy - a inak tomu nemohlo byť ani pri výbere účesu. Známa influencerka a podnikateľka je už dlhé roky verná kratším vlasom, ktoré sú podľa jej slov o čosi praktickejšie, no zároveň pôsobia mladistvo a hravo. Aj keď bola Ivana dlhé roky verná strihu po plecia, ktorý nosila často v kombinácií s romantickými vlnami, len nedávno sa rozhodla pre zmenu. Svoju korunu krásy skrátila o čosi viac a dokonca siahla aj po svetlejšom odtieni blond. 

„Môj aktuálny strih mi veľmi vyhovuje Je šik a navyše nevyžaduje zbytočne veľa času na úpravu,'' priznala fanúšikom na margo svojho nového strihu. Gáborík ním ukázala, že skrátenie aj o na prvý pohľad zanedbateľné centimetre dokáže vyvolať dojem úplne nového človeka. 

Mony Sakmanová 

Známa tanečníčka nepatrí k celebritným tváram, ktoré by príliš experimentovali so svojimi vlasami. O to zaujímavejší je preto výsledok po návšteve jej dvorného kaderníka Jirka Blatného. Najnovšie fanúšikov prekvapila zaujímavými typom vĺn, ktoré aj z rozpustených vlasov spravili dojem divy. Jemný melír, ktorým tanečníčka ozdobila svoju hnedú hrivu, dodáva celkovému looku pocit objemnosti. 

Neprehliadnite: Refresh kozmetickej taštičky: Toto mi v nej na jeseň nemôže chýbať, prezradili známe Slovenky

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe