Presunúť na hlavný obsah

Recept na spokojný život podľa Jasminy Alagič. Známa moderátorka prezradila, čomu vďačí za šťastie

Slovenské celebrity

Za posledné tri roky sa život Jasminy Alagič poriadne zmenil. Okrem toho, že sa zažila svoj debut v moderátorskej kariére, ktorý jej otvoril dvere do sveta šoubiznisu, jej život nabral rozprávkový nádych.

Už od momentu, kedy sa Jasmina Alagič objavila na televíznych obrazovkách ako spolumoderátorka v speváckej súťaži, na seba prilákala pozornosť. Jej spontánne, živé vystupovanie zaujalo nielen pozornosť médií, ale aj divákov. Tí, ktorí balkánsku moderátorku poznali už dlhší čas vedia, že podobným štýlom sa vyznačovala už počas kariéry Fashion TV.

Dnes už manželka známeho rapera a mama Sanela priznáva, že práve to, čo by mnohí považovali za slabosť, je jej silnou stránkou. „Ja mám temperament level milión, v dobrom aj v trochu akoby horšom. Vzbĺknem ako fakľa, síce na minútku, ale poriadne,'' priznala otvorene Jasmina a dodala, že svoju balkánsku krv jednoducho nezaprie. A ani by nechcela - pretože to ju odlišuje od iných a v neposlednom rade jej umožňuje žiť skutočne rozprávkový život.

Prečítajte si: Aj po rokoch pôsobia ako čerstvo zamilovaní: Manželia Cifrovci si spoločné chvíle na Speedboat party naozaj užili

Detaily ako esencia života 

Aj keď si mladá rodinka môže dovoliť materiálne veci od výmyslu sveta, nie je to to, čo robí moderátorku šťastnou. Uvedomuje si, že to najcennejšie je pre ňu práve čas s jej dvoma milovanými chlapmi, manželom Patrikom a synčekom Sanelom. Práve preto sa s nimi snaží tráviť väčšinu svojho času. Rozhodne však nepatrí medzi mamičky, ktoré by sa uzavreli len na svojich najbližších. Jasmina si stále nájde čas na svojich priateľov, čo považuje za nesmierne dôležité. 

Opora je nepochybne mimoriadne dôležitá, no ako Jasmina otvorene priznala na Instagrame, pocit šťastia si v prvom rade ''dodáva'' sama . „Naladila som sa sebou samou. Nikto ma nenaladí viac ako ja sama, som presvedčená o živote, aký chcem žiť dosť natoľko, aby som nejak inak nežila. Viem, čo ma teší a na to sa sústredím. Ak prídu veci, ktoré nie sú veľmi veselé, poviem si - nevadí, je to len chvíľa a hneď svoju pozornosť dám tam, kde ma to robí šťastnou,'' uviedla moderátorka a dodáva, že šťastie hľadá v maličkostiach bežných dní. Prechádzka so synom, obľúbené jedlo, stretnutie s priateľmi či návrat do detstva v podobe rozprávok - to sú len maličkosti, ktoré jej vyčarujú úsmev na tvári.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe