Presunúť na hlavný obsah

Moderátorka Lenka Raimanová leto zbožňuje: So svojimi tromi chlapmi si užila akčnú dovolenku

Slovenské celebrity

Dokonalú bodku za letnými prázdninami, urobila svojim synom, sympatická a krásna moderátorka Lenka Raimanová. So svojimi tromi osudovými mužmi, si vychutnala spoločné chvíle absolútne naplno.

Stačí len pekne žiť, deti sa pridajú

Už viac ako 14 rokov, tvorí jedna z našich najsympatickejších a najkrajších moderátoriek - Lenka Raimanová, dvojicu s režisérom Richardom Raimanom. Manželia patria medzi najstabilnejší pár slovenského showbiznisu. Vychovávajú spolu dvoch synov a rodina na spoločných fotografiách naozaj žiari.

Aj keď sú Lenka s manželom skutočne úspešní a pracovne mimoriadne vyťažení, rodina je pre oboch všetkým a spoločné chvíle si vždy vychutnávajú naplno. Vidieť, že naozaj platí, že v živote len stačí žiť pekne a deti sa k rodičom pridajú. 

Prečítajte si: Veľké zmeny v prestížnej značke Victoria's Secret: Ako spomína na fashion show jeden z anjelov, Miša Kocianová?

Nedávno potešili fanúšikov fotkami zo spoločnej dovolenky pri mori. Keďže opatrenia konečne dovolili aj cesty za hranice, mohli si tohtoročnú dovolenku, pred začiatkom školského roka užiť tak ako to bolo kedysi zvykom.

Slnko, more, piesok, vietor vo vlasoch a bosé nohy. Všetko, čo k letu skrátka patrí.

 

 

Rodina sa toto leto vybrala do Chorvátska, na miesto, ktoré je pre nich srdcovkou a chodia sem už roky.

Keďže dovolenka s deťmi, nie je len o ležaní na pláži, Lenka ju poňala skutočne akčne. Spolu so synmi skúsili aj paddleboard, ktorý je posledné roky mimoriadne obľúbený a jeho čaru podľahli nielen dospelí, ale aj deti. Novodobý fenomén, ktorý má korene na Hawaii dorazil aj do našich končín. 

Čítajte: Mysli lokálne, konaj globálne: Tvrdí žena, ktorá na jednom mieste sústreďuje úsilie česko-slovenských módnych návrhárov

Lenka si spoločný čas, so svojimi mužmi úprimne vychutnala. Vidieť, že rodina ju robí šťastou a ona absolútne žiari. Podľa nás, nikdy nevyzerala krajšie ako teraz. Ono asi platí, že to ako sa človek cíti vo svojom vnútri, to aj vyžaruje navonok. 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe