Presunúť na hlavný obsah

Veľké zmeny v prestížnej značke Victoria's Secret: Ako spomína na fashion show jeden z anjelov, Miša Kocianová?

Modeling

Prestížna značka spodnej bielizne Victoria's Secret prechádza veľkou revolúciou. Ako spomína na časy veľkej show naša najúspešnejšia topmodelka Miša Kocianová?

Známa show Victoria's Secret prekvapila novými tvárami svojich ambasádoriek, medzi ne patria: herečka Priyanka Chopra Jonasová, futbalistka (ktorá bojuje za práva lesbičiek) Megan Rapinoeová, sudánsko – austrálska  modelka Adut Akechova, lyžiarka Eileen Guova, brazílska transgender modelka Valentina Sampaio, plnoštíhla modelka Paloma Elesserova či novinárka Amanda de Cadenetová.

Čítajte tiež: Katarína Janíčková pre Vogue Portugal. Ženské telá nie sú sexuálnymi objektami, sú to majstrovské diela

Éru Victoria's Secret zažila na vlastnej koži aj topmodelka a ambasádorka prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre SR Michaela Kocianová. 

VIDEO: Michaela Kocianová ako jediná Slovenka v úlohe anjelika Victoria's Secret

Oslovili sme ju s tým, ako si spomína na predvádzanie pre Victoria's Secret, keďže  sa jej ako jedinej Slovenke podarilo prebojovať náročným castingom na túto svetoznámu show.
 
Michaela Kocianová: „Som veľmi rada, že VS diverzifikuje v rámci svojej stratégie. Nové typy ambasádoriek, gender postoj – to všetko je potrebné rešpektovať s meniacou sa dobou. Ja s nadšením spomínam na spoluprácu s toto úžasnou značkou. Boli to veľkolepé šou, ktoré oslavovali ženské telo. Produkcia bola neuveriteľná – starali sa o nás ako o princezné, neustále nás zasypávali darčekmi. Umelcov a ľudí, ktorých som mala vďaka VS možnosť stretnúť boli pre mňa veľmi obohacujúci. Som hrdá, že som mohla ako Slovenka byť súčasťou takéhoto projektu. Bol to pre mňa určite splnený profesný sen. Dúfam, že nové smerovanie prinesie VS úspech.“


 
Modelingový guru a riaditeľ prestížnej súťaže Schwarzopf Elite Model Look, Sasha Jány nám poskytol taktiež svoje stanovisko: „Je veľmi dobre, že  sa VS adaptuje a vytvára nové marketingové stratégie. Na jednej strane je mi veľmi ľúto, že končí doba veľkých šou, ale na druhej strane ako povedali zástupcovia značky, je dôležité nie to, ako chcú v bielizni vidieť ženy muži, ale to, ako sa v ňom cítia samotné ženy.
Som hrdý na to, že naše topmodelky Daniela Peštová a Miša Kocianová boli súčasťou éry VS anjelov.“

Neprehliadnite: Daniela Peštová hviezdi v kampani Victoria's Secret: Ako získala job, o ktorom sníva nejedna mladšia kolegyňa?

Topmodelka Michaela Kocianová sa momentálne opäť pripravuje na svoju úlohu ambasádorky  súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2021, ktorej castingy sa začnú v druhej polovici septembra, takže bude možné sa s ňou stretnúť na Slovensku aj osobne.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe