Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Topmodelka Sasha Gachulincová nezaháľa: Najnovšie žiari v módnej kampani Philippa Pleina

Modeling

Jedna z našich najúspešnejších topmodeliek, Sasha Gachulincová nezaháľa a už je v pracovnom kolotoči. Tentokrát v kampani pre Philipp Plein, ktorá sa fotila v Miláne.

Topmodelka Sasha Gachulincová sa stala tvárou novej kampane návrhára Philippa Pleina, ktorá sa fotila v Miláne fotografom Danielom Rossi. K samotnému foteniu hovori: ,,Fotenie pre Philippa Pleina bolo skvelé! Atmosféra bola príjemná a pohodová aj napriek covidu a opatreniam s ním súvisiacich. Všetci sme samozrejme boli otestovani a na pľaci mali okrem modelov a modeliek všetci rúška,“ prezradila Sasha.

Prečítajte si: Daniela Peštová hviezdi v kampani Victoria's Secret: Ako získala job, o ktorom sníva nejedna mladšia kolegyňa?

VIDEO: Sasha Gachulincová z Elite Bratislava v novej kampani Philipp Plein

 

,,Mood bol jasne daný a stylistka mala presné inštrukcie, ako má čo v kampani vyzerať :). Samotná kolekcia, sa musím priznať, je úplne štýlová - výborné strihy, kvalitné materiály a na tele príjemne sedí. Philipp rastie do krásy :). Teším sa, že sa situácia zlepšuje a môžem sa vrátiť do pracovného „kolotoča“, dodala na záver :).

Sasha svoju modelingovú kariéru odštartovala na svetovom finále súťaže Elite Model Look 2005, kde sa umiestnila ako druhá. Za sebou má prehliadky pre prestížne módne domy ako Prada, Burberry, Vievien Westvood, Marni ci iné. Jej tvár zdobí titulky magazínov po celkom svete, no poznať ju môžete aj vďaka show Tvoja tvár znie povedome.

Neprehliadnite: Katarína Janíčková pre Vogue Portugal. Ženské telá nie sú sexuálnymi objektami, sú to majstrovské diela

Ak sa chceš stať aj ty úspešnou modelkou, či modelom, príď koncom septembra na castingy Schwarzkopf Elite Model Look 2021 a odštartuj svoju úspešnú kariéru modelky/modela.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe