Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Obrovský úspech českého modelingu. Prehliadku Versace v Miláne ovládli tieto dve nové mužské tváre

Modeling

Na úspechy českých a slovenskych modeliek sme už dlhé roky zvyknutí, ale mužská garnitura sa začala etablovať až za posledné roky. Skvelý úspech zaznamenali dvaja českí zástupcovia, ktorí získali tzv. exkluzivitu pre prehliadku Versace v Miláne.

Martin Burian a Sebastian Klimeš, z domovskej agentúry Elite Prague, sú víťazi národných ročníkov súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre Českú republiku. Pod taktovkou Donatelly Versace mali chlapci možnosť pracovať s topmodelkami ako je Gigi Hadid, Bella Hadid, Irina Shayk alebo talianska topmodelka Vittoria Ceretti.

 

„Som na chlapcov veľmi hrdý, je až neuveriteľné, že sa dostali do kabíny 12-tich mužov, ktorí boli vybraní z celého sveta,“ prezradil riaditeľ Elite Model Management pre ČR a SR, Saša Jány.

 

Mužský modeling pritom z roka na rok žne jeden úspech za druhým. Už čoskoro sa budú konať aj castingy na nové tváre a mladých mužov, záujemcov o modeling čoraz viac pribúda. Som rád, že Schwarzkopf Elite Model Look ako platforma hľadania nových tvárí potvrdzuje svoju vedúcu pozíciu vo vyhľadávaní modeliek a modelov nielen vo svete, ale aj v Česku,“  dodáva riaditeľ súťaže SEML pre ČR a SR, Saša Jány.

VIDEO: Prehliadka pánskej kolekcie Versace jeseň/zima 2021 v Miláne a obrovský úspech českých modelov


 
Sebastián Klimeš priznal, že je to preňho doposiaľ najväčšia profesná skúsenosť 

Prehliadka pre Versace bola pre mňa tá najväčšia profesná skúsenosť, ktorú by som doprial každému. Vďaka nej som sa veľa naučil o profesionálnom modelingu,“ prezradil Sebastián Klimeš, ktorý najskôr nevedel, čo má od samotnej show očakávať, či zapadne a ako vlastne pracujú tí najlepší z najlepších.

Vďaka tomu, že nešlo o bežnú prehliadku a natáčalo sa celý deň, som mal možnosť sa so všetkými porozprávať, spoznať ľudí z rôznych kútov sveta a pri samotnom natáčaní vidieť modelky a modelov, ktorí na vyzvanie režiséra začali pred kamerou bezproblémovo robiť rôzne pózy a výrazy, ktoré skôr pripomínali tanec,“  dodal na záver.


 

Martin Burian cení, že mal príležitosť spoznať Donatellu Versace

Prehliadka pre Versace bola pre mňa nezabudnuteľná skúsenosť, ktorú som si veľmi užil. Okrem odevov ma najviac zaujala scénografia a možnosť vidieť, ako sa natáča digitálna show, profesionalita celého tímu ma veľmi nadchla,“ popísal svoje dojmy z prehliadky Versac jeseň/zima 2021 Martin Burian, ktorý zároveň dodal: Veľmi si cením, že som mal príležitosť spoznať Donatellu Versace, ktorá je moc fajn človek. Som naozaj nesmierne vďačný za túto príležitosť.


 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe