Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Najúspešnejší Slovák, ktorému sa život otočil o 180 stupňov, a to za 1 rok: Andrej Chamula boduje vo svete modelingu

Modeling

Andrej Chamula, svetový víťaz prestížnej modelingovej súťaže Elite Model Look 2019 potvrdzuje fakt, že za jeden rok sa vám môže zmeniť život od základov. Muži na Slovensku patria totiž medzi nádejné tváre vo svete!

Svoj recept na to má aj Andrej Chamula - svetový víťaz najprestížnejšej modelingovej súťaže Elite Model Look 2019. Len minulý rok sa zúčastnil súťaže a v priebehu pár mesiacov sa ocitol vo francúzskej metropole.

Čítajte z tohto dňa viac: Veľkolepý úspech pre Slovensko: Andrej Chamula sa stal víťazom na svetovom finále Elite Model Look v Paríži!

V priebehu niekoľko denného sústredenia absolvoval workshopy, fotenia, prednášky o práci so sociálnymi médiami, zdravom životnom štýle, tréningy chôdze a choreografie pod vedením profesionálov z odboru. Svojím víťazstvom počas galavečera nadviazal na úspechy celosvetových víťaziek Česka a Slovenska a stal sa našim prvým mužským svetovým víťazom. Následne úspešne absolvoval aj parížsky a milánsky týždeň módy.

FEMINITY TV: Pripomeňme si galavečer v rámci finále Schwarzkopf Elite Model Look pre SR a ČR, kde sa stal Andrej Chamula víťazom

A čo by poradil mladým mužom, ktorí by tiež chceli vyskúšať kariéru v modelingu?

„Určite odporúčam prihlásiť sa do súťaže Schwarzkopf Elite Model Look, ktorá začína už koncom septembra. Je to najväčšia a najmä medzinárodná platforma na vyhľadávanie nových tvárí, čo  každému začínajúcemu modelovi otvára úplne iné možnosti a dvere do sietí agentúr Elite World Group. Keď na mňa počas finálovej šou zasvietilo svetlo, bol to neuveriteľný pocit, asi už nič také nezažijem. Bolo to strašne nečakané, úplný šok, ktorý som cítil po celom tele. Želal by som aj ďalšiemu Slovákovi zažiť niečo podobné,“ hovorí Andrej Chamula, ktorému modelingová kariéra otvorila dvere nielen do sveta, ale aj do novej etapy kariérneho života.

Príď na jeden z castingov Schwarzkopf Elite Model Look 2020, ktoré už v nedeľu štartujú v Košiciach!

- Najčítanejšie -