Presunúť na hlavný obsah

Dominika Navara Cibulková alias Kim Kardashian: Týmito outfitmi by bez problémov zapadla do prominentej rodiny

Slovenské celebrity

O tom, že bývalá tenisová jednotka, športovkyňa a mama, Dominika Navara Cibulková má k móde blízko niet pochýb. Aj vám v určitých outfitoch pripomína Kim Kardashian?

Spája ich duša rebeliek s dávkou extravagancie

Naša bývalá tenisová jednotka, milovníčka módy, podnikateľka a mama - Dominika Navara Cibulková je známa tým, že sa o fashion svet naozaj zaujíma.

Už počas aktívnej tenisovej kariéry, v súkromí vždy prekvapila stylingovými variáciami, ktoré sme mohli zahliadnuť na svetových celebritách. Nám sa v mnohých obľúbených outfitoch, podobá na hviezdnu Kim Kardashian. Veď posúďte sami. 

Transparentné šaty, vídať na známych tvárach čoraz častejšie. Dominika po tomto výraznom modely siahla ešte v čase, keď pod srdcom nosila malého Jakubka.

Pre niekoho možno cez, pre iného vyjadrenie vlastnej identity a nespútanosti.

Tieto plavky patria medzi najžiadanejší kúsok leta. Sú pohodlné, vydržia vám dlho a upútajú na prvý pohľad. Ide o originálny model, ktorý okrem pláže, môžete pokojne kombinovať aj s midi sukňou, či cullotes. Rovnako ako Kim, ani našej známej kráske, nechýbajú v šatníku

Leto nemusí byť iba o mini sukniach a šatách a Dominika to dobre vie. Braletky sú naozaj obľúbeným prvkom a dokážete nimi oživiť akýkoľvek outfit. Vezmite si cez ne oversize sako a docielite trendy look, ktorý sa pomaly stáva ikonickým. 

Čítajte: Mysli lokálne, konaj globálne: Tvrdí žena, ktorá na jednom mieste sústreďuje úsilie česko-slovenských módnych návrhárov

V týchto kúskoch sa objavujú mnohé ženy červeného koberca. Skrátka obľúbená Slovenka, má cit pre módu a vyzná sa v trendoch. Podľa nás, by do prominentného klanu Kardashianiek, bez problémov zapadla.

Prečítajte si: Veľké zmeny v prestížnej značke Victoria's Secret: Ako spomína na fashion show jeden z anjelov, Miša Kocianová?

Pripomína Vám Dominika, Kim Kardashian?

spolu hlasovalo 555 ľudí

Áno
47
Nie
508

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe