Presunúť na hlavný obsah

Tanečnica Iveta Tkáčová na pláži na dovolenke s Hailey Bieber: Na obľúbenom ostrove Sloveniek stretla už tieto hviezdy

Slovenské celebrity

Mykonos je obľúbeným gréckym ostrovom Sloveniek, ale aj hollywoodskych hviezd. Iveta Tkáčová tam nedávno stretla manželku Justina Biebera ako aj mnohé ďalšie celebrity.

Jedna z najznámejších slovenských tanečníc, ktorá má tiež tanečnú školu River Park Dance School, Iveta Tkáčová, nedávno publikovala fotografiu s hollywoodskou IT girl Hailey Bieber. Hailey bola len pred pár dňami na dovolenke na Mykonose aj so svojím manželom, spevákom Justinom Bieberom. 

Čítajte tiež: Letná olympiáda Tokio 2020 štartuje: Tieto Slovenky nás budú hrdo reprezentovať

Na Mykonose stretla manželku Justina Biebera, Hailey Bieber

Mykonos, obľúbený grécky ostrov Sloveniek, ale aj mnohých hollywoodskych hviezd, ktoré čoraz častejšie prichádzajú do Európy. Niet divu, že tento ostrov prekypuje tými najlukratívnejšími hotelmi, reštauráciami a plážovými barmi. 

Po tom, čo Iveta Tkáčová tu nedávno počas dovolenky stretla spomínanú Hailey Bieber, zavtipkovala si na svojom profile: „Taký normálny poobedný chill s Hailey Bieber.“ Záberom z pláže vzbudila pozornosť a na otázku jednej z nich: „Justin bol kde?“ opäť vtipne zareagovala: „Dostali sme chuť na zmrzku, tak nám bol vystáť rad.“
Iveta tak potvrdila, že okrem talentu a dobrého srdca, ktoré v rámci svojich aktivít prezentuje, má aj zmysel pre humor. Niet divu, že deti, ale aj dospelí ju milujú a v spoločnosti je táto dáma veľmi obľúbená. 

Pred dvomi rokmi zatienila Alessandru Ambrosio

Nádherný Mykonos, ktorý sa nachádza v Egejskom mori, každoročne počas leta priláka tie najväčšie hviezdy a celebrity z Hollywoodu. Iveta tam pred dvoma rokmi stretla vychytenú topmodelku a tiež anjelika Victoria's Secret, Alessandru Ambrosio. 

Známa tanečnica ju však svojou poctivo vytrénovanou postavou zatienila na plnej čiare. Ženy málokedy dokážu pochváliť inú ženu, no v prípade tejto fotografie to bol presný opak. Všetky známe a obdivovateľky Ivety jej adresovali slová chvály a vyzdvihli jej perfektnú štíhlu figúru s vypracovaným bruškom. 

Mohlo by vás zaujímať: Súboj dovolenkových hitov Mykonos vs. Santorini: Známe Slovenky vás povodia krásami Grécka