Presunúť na hlavný obsah

Podnikavé Slovenky: Čomu sa venujú známe krásky a na čom postavili svoj biznis?

Slovenské celebrity

Sú krásne, úspešné a robia v živote to, čo ich baví. Tieto známe Slovenky nabrali odvahu a svoje sny premenili na realitu. Čomu sa venujú?

Romana Škamlová

Za skutočne unikátnym konceptom IEM SPA, stojí známa kráska Romana Škamlová a obľúbená celebritná lekárka MUDr. Alena Pallová. Jedinečné, funkčné a nádherné miesto je dokonalou oázou pokoja, harmónie, kde sa sny menia na realitu. Môžete si tu dopriať skrášľovacie, ale aj zážitkové procedúry pre pleť a telo, ktoré nikdy inde v hlavnom meste nenájdete. Mnohé dokonca ani na Slovensku.

"Zameriavame sa na celé telo i myseľ. Hlavnou ideou a naším cieľom bolo vytvoriť kult, miesto plné oddychu, trvácnej krásy a príjemných zážitkov, miesto, kde je krása a zdravie dané nielen profesionálnym tímom odborníkov, ale aj väčšou psychickou pohodou. Čo sa týka ošetrení, nedajú sa deliť na obľúbené a menej obľúbené, skôr sa delia na sezónne. V zime sú to lasere na odstraňovanie pigmentácii, vrások, či ochlpenia, ktoré sa cez leto nemôžu vykonávať a v letných dňoch sú to najmä ošetrenia na formovanie postavy, straty celulítidy a celkovo chudnutie."

"Tvárove ošetrenia sú v plnom prúde celý rok. Veľký úspech má aj naša dermatovenerologická ambulancia, kde poskytujeme výsledky do 24h pre dospelých i detičky. Alopetická ambulancia, kde sa špecializujeme na vypadávanie vlasov a následne ich liečbu. V IEM SPA neustále držíme krok s trendmi a samozrejmosťou pre nás je ponuka tých najmodernejších technologií."

Soňa Skoncová

Obľúbená moderátorka, mama a podnikateľka Soňa Skoncová, vždy mala skvelý vkus. Jej štýlom a zmyslom pre detaily sa neustále inšpiruje množstvo žien. Soňa stojí okrem iného za obľúbenou slovenskou značkou, ktorá ponúka rôzne štýlové náramky, náhrdelníky, doplnky pre štvornohých miláčikov. Najnovšie produkty obohatila aj o baby kolekciu, ktorá má zachytávať vaše jedinečné momenty s drobcom. Avšak akousi stálicou v jej ponuke sú rúže, na ktorých celý biznis v podstate stojí. Sú skutočne jedinečné a výnimočné, no a ženy ich skrátka milujú. 

"Náš celý príbeh vznikol v Californii v meste Los Angeles ,ktoré je pre mňa veľkou inšpiráciou už mnoho rokov. A keďže veľkou silou, ktorá ma vždy posúva vpred ste vy a denno denne som dostávala otázky na to ,aké rúže používam napadlo mi založiť si vlastnú ,výnimočnú značku mojich rúžov na pery. Ako každá žena aj ja milujem rúže ,no moje pery sú veľmi citlivé a nie každá kozmetická značka mi vyhovuje a tak som sa rozhodla pátrať po rúžoch ,ktoré by splnili moje špecifikácie hlavne čo sa týka kvality."

"A keďže v Californii sa ľudia už dlhodobo venujú nie len zdravému životnému štýlu ,ale aj “zdravej” kozmetike našla som si s pomocou mojej kamarátky v Los Angeles kozmetickú firmu, ktorá naplnila moje očakávania. Zamerala som sa na matné odtiene pretože tie mám najradšej , vydržia veľmi dlho a môjmu drahému môžem dať aj pusu bez toho, aby ju mal otlačenú, proste zaručené kiss-proof."

Čítajte: Najsexi hokejisti na MS: Ako vyzerajú slovenskí reprezentanti v súkromí bez dresu a aké ženy majú po boku?

Anna Amenová

Bývalá Miss Universe SR, mama nádherných dcér a podnikateľka Anna Amenová svoj vlastný biznis nosila v hlave už dlhšiu dobu, kým nabral reálne kontúry. Krásna blondínka podniká s darčekovými boxami, ktoré sa dajú použiť na rôzne príležitosti pre deti, mužov, otcov, mamy, dcéry, partnerky alebo na akúkoľvek významnú udalosť. Voľba je len na vás. O unikátnosť každého jedného boxíku sa nemusíte báť a ani toho, že by niekomu nevyčaroval úsmev na tvári. Jednoduché, decentné a veľmi efektné. 

Baša Števulová

Sympatická a známa športovkyňa, dvojnásobná mama, Baša Števulová, je žena, ktorá žije naozaj veľmi akčne. Jej prvorodený syn Tobiáš ju inšpiroval k tomu, aby založila vlastnú značku, na ktorej pracuje spolu s kamarátkou. Baby vyrábajú rozkošné čepčeky a šiltovky pre deti, na ktoré mamy nedajú dopustiť. Ide totiž nielen o jedinečné handmade kúsky, ale sú aj praktické, vzdušné, štýlové a trendy. Skrátka lokálna tvorba, ktorá spĺňa všetky atribúty ideálu pre malé detské hlavičky.   

"Diobo je ako deti. Malé, hravé a dobrodružné, prítomné pri každej zábave. Teplé v zime a chutné v lete. Navrhnuté na Slovensku, vyrobené v Bratislave a aj kúsok od nás v Portugalsku.Dve kamošky, ktoré sa prvýkrát stretli ako 10 ročné decká na chate pri vode a ani vo sne ich nenapadlo, že o 20 rokov neskôr budú vychovávať svojich škriatkov a vytváarať čo to spolu pre ďaľších malých kamoškov naokolo."

Čítajte: Jasmina Alagič oslávila narodeniny veľkolepo. Dychberúci darček od manžela vyrazil dych

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe