Presunúť na hlavný obsah

Ako sa obliecť na letnú svadbu? Ego s krásnou manželkou Petrou zažiarili ako z rozprávky

Slovenské celebrity

Letné svadby patria medzi najkrajšie slávnosti plné lásky a krásy všade navôkol. Hostia si na svojom vzhľade dajú záležať a prejavujú tak úctu tým najdôležitejším – novomanželom.

Oslava lásky pod holým nebom a tie najkrajšie veselice, ktoré nám zostávajú v pamäti navždy. So svadbami, ktoré sa kvôli pandémii presunuli roztrhalo vrece a niektoré zase pribudli. 

Čítajte tiež: Finalistky Miss Slovensko 2021: Tieto dievčatá z celého Slovenska zabojujú o korunku kráľovnej krásy

Samozrejme, že nevesta a ženích by mali zostať tými najdôležitejšími a v slávnostný deň sú vždy najkrajší. Hostia si však čoraz viac dávajú na svojom stylingu záležať a my musíme zhodnotiť, že naše krásne Slovenky jednoznačne patria medzi najlepšie oblečené ženy. Šaty, ktoré si vyberajú na svadbu dnes rozhodne nepatria medzi konzervatívne a ženy čoraz viac hľadajú niečo, v čom zažiaria a zapadnú tak do konceptu rozprávkovej svadby v kúzelnom prostredí, a to doslova.

Michal Ego Straka s manželkou Petrou

Raper a hudobník Michal Ego Straka patrí medzi najlepšie oblečených mužov na Slovensku. No a nehovoriac o tom, keď sa hodí do gala. S krásnou manželkou Petrou a ich spoločnými dcérkami sa zúčastnili toto leto na svadbe, kde vznikla táto kúzelná rodinná fotografia. Petra siahla po zlatistých šatách s vysokým rozparkom a vyzdvihla svoju ženskú krásu. Wow, krása! Malé princezničky boli ako z rozprávky. 

Karolína Chomisteková

Miss Slovensko 2013 a zároveň bývalá riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomisteková bola pred pár dňami družičkou svojej sestry, Elišky Chomistekovej. Karolína mimo družičkovských šiat ako hostka zvolila žlté saténové šaty s retiazkami a potvrdila tak fakt, že jej status jednej z najvplyvnejších Sloveniek súčasnosti je oprávnený. Brunetka neustále prináša nové módne experimenty, ktoré jej vychádzajú na jednotku a udáva štýl.

Mária Zelinová

Moderátorka Mária Zelinová zvolila na letnú svadbu kamarátky šaty s nariasenými rukávmi v baby ružovom odtieni s kvetinovou potlačou. Majka miluje šaty a v jej šatníku možno nájsť tie najrozmanitejšie kúsky. Ak hľadáte inšpiráciu, odporúčame zavítať na jej profil a sme si isté, že tie ženy, ktoré preferujú romantický vkus s istou dávkou sexi štýlu, prídu si na svoje. Mária je jednoducho ako bábika.

Neprehliadnite: Letná olympiáda Tokio 2020 štartuje: Tieto Slovenky nás budú hrdo reprezentovať

Lucia Kačurová

Bývalá finalistka súťaže krásy Miss Universe SR Lucia Kačurová si obliekla čipkované šaty, ktoré sú u žien veľmi populárne. Hoci hostia by nemali byť v bielej alebo čiernej, čoraz viac vidno, že od tohto pravidla sa upúšťa, najmä, ak ide o mini šaty. Tie, ktoré mala Lucia na sebe, majú do veľkej miery priesvitnú čipku a do popredia sa tak dostáva telový podtón. Nádherné šaty, čo poviete?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe