Presunúť na hlavný obsah

Dovolenka na jachte, či katamaráne je úplne iná: Ktoré známe Slovenky zvolili tento spôsob dobíjania bateriek?

Slovenské celebrity

Plavby na jachte, či katamaráne sa stávajú čoraz obľúbenejšími. Takáto dovolenka vám dáva totiž absolútny pocit slobody. A známe Slovenky to veľmi dobre vedia.

 

Dara Rolins

Áno je to tak, dovolenky katamaránom a plavby na jachte, sa stávajú z roka na rok populárnejšími a obľúbenejšími. Ponúkajú totiž neuveriteľné množstvo možností ako čas využiť. Máte maximálnu slobodu, môžete spoznávať skryté miesta a dostanete sa na pláže, ktoré sú inak pre turistov nedostupné. Skrátka to má neuveriteľné čaro. A vie to aj známa speváčka Dara Rolins, ktorá si takéto chvíle aktuálne vychutnáva s dcérkou. 

"Ja si s Lolou užívam tentokrát na mori v Chorvátsku. Paradoxne si to cestovanie, toto leto dávame na všetky smery a spôsoby viac než inokedy. Som šťastná že môžeme ja aj Matej Lole ukázať svet vo všetkých podobách, z motorky aj z lode, obyčajne aj neobyčajne, krásny vo VŠETKÝCH podobách, hlavne vždy v spoločnosti skvelých ľudí a kamarátov. Cestovanie, poznávanie je už teraz aj pre ňu tým najdobrodružnejším spôsobom zábavy."

Natália Selveková

Nádherná podnikateľka a majiteľka úspešnej kliniky krásy, Natália Selveková, vie o čom je život. Hoci profesne ide do všetkého na úplné maximum, rovnako si vie užiť aj voľné chvíle. Spoločný čas na jachte s kamarátkami a blízkymi ľuďmi je na nezaplatenie. K tomu dobré jedlo, vietor vo vlasoch a slnko v duši... Čo viac si priať?

Dominika Navara Cibulková

Bývalá slovenská reprezentantka, tenisová jednotka, športovkyňa, podnikateľka a mama - Dominika Navara Cibulková si chvíle na jachte užívala aj s kamoškou, Natáliou Selvekovou.

Čítajte tiež: Letná olympiáda Tokio 2020 štartuje: Tieto Slovenky nás budú hrdo reprezentovať

Sú skvelými priateľkami, majú veľa spoločného a čas, ktorý trávia pokope si naozaj veľmi užívajú. Plavba po najkrajších talianskych plážach je určite nezabudnuteľným zážitkom.

Ivana Gáborík

Dovolenke na mori, úplne podľahla aj očarujúca tanečnica, podnikateľka a mama, Ivana Gáborík. Dokonca si s manželom urobili aj kapitánske skúšky. Tento rok sa pre nich jachta, stala druhým domovom už niekoľkýkrát a my sa veru ani nedivíme. Vidíte svet z inej perspektívy, čo je pre zberateľov zážitkov kľúčové. 

"Cesta do potravín a na trh, nebola nikdy taká príjemná ako teraz."

Anna Amenová

Krásna podnikateľka Anna Amenová, mama dvoch dcérok, presne vie o čom je život. Prázdniny sa rozhodla deťom urobiť naozaj výnimočné a zážitkové. So spoločnými kamoškami sa vybrali na plavbu po Chorvátsku.

Mohlo by vás zaujímať: Súboj dovolenkových hitov Mykonos vs. Santorini: Známe Slovenky vás povodia krásami Grécka

Takže na svoje si prišli nielen známe mamy, ale určite aj nádherné malé princezné. Veď kto by netúžil po takýchto prázdninách, no nie?

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe