Presunúť na hlavný obsah

Nová predstaviteľka princeznej Diany vyrazila dych. Seriál The Crown našiel neuveriteľnú náhradníčku

Lifestyle

Seriál z produkcie Netflixu si získal fanúšikov po celom svete, o čom svedčia aj prestížne ocenenia a nominácie, ktorými boli hlavní predstavitelia poslednej série obdarovaní. Momentálne sa natáča piata séria, ktorá sľubuje skutočne impozantný zážitok.

Seriál z produkcie streamovacej služby Netflix si získal každého milovníka kráľovskej rodiny. Takmer verné zobrazenie totiž nielenže poukazuje na život britskeh monarchie, ale zároveň zachytáva zaujímavé historické udalosti, ktoré ovplyvňovali vývoj a smerovanie obľúbenej britskej rodiny. Výnimkou nemôže byť zobrazenie ani hlavných postáv a ich skutočnom živote, ktorý sa často skrýval za úsmevom pre novinárov. 

Samozrejme tak, ako v každom seriáli inšpirovanom skutočnosťou, aj The Crown má svoje nezrovnalosti. Niektoré scénky sú síce dotvorené a upravené tak, aby divákovi predstavili širší dej či pointu, no faktom je, že producenti sa snažili vyobraziť realitu čo najvernejšie - a k seriálu si prizvali odborníkov na kráľovskú rodinu.

Prečítajte si: Natáčanie seriálu The Crown je už v plnom prúde. Dychberúca podoba Diany a Charlesa fanúšikov prekvapila

Princezná Diana ako hlavná hviezda série

Vo štvrtej sérii sa diváci zoznámili so vzťahom princeznej Diany a princa Charlesa. Dejová línia tak bude pokračovať a poukazovať na turbulentné obdobie, ktoré medzi dvojicou nastalo. Zameriavať sa bude nielen na aféry a rozvod, ktorý neskôr nastal, ale aj na výchovu princa Williama a Harryho.

sérii, ktorá výjde v roku 2022, sa predstavia nové tváre. Aj keď prechádzajúci herci zožali úspech a nastavili laťku pomerne vysoko, zdá sa, že sklamanie fanúšikov rozhodne nečaká. Podoba hlavných predstaviteľov so skutočnými postavami je naozaj dychberúca. Azda najviac na seba upriamuje pozornosť mladá herečka Elizabeth Debicki, ktorá stvárni ikonickú princeznú Dianu.

Profesionálna baletka ako princezná

Krásna Elizabeth v skutočnosti nepochádza z Británie tak, ako mnohí iní predstavitelia v populárnej sérii. Profesionálna baletka, ktorá vyhrala niekoľko prestížnych ocenení v tejto sfére, sa síce narodila v Paríži, no vyrastala v Austrálii. K herectvu sa dostala vďaka štúdiu na umeleckej škole a už rok po jej skončení dostala príležitosť zahviezdiť na filmovom plátne. Diváci si ju môžu pamätať aj z filmu Veľký Gatsby, kde si zahrala postavu Jordan. 

Zaujímavosťou je, že samotná Elizabeth je o omnoho vyššia, než bola kedysi princezná Diana, a tak sa tvorcom zrejme nepodarí skryť fakt, že herečka má neuveriteľných 190 centimetrov. Napriek tejto výške sa však tvorcom zdala ideálnou možnosťou na stvánenie ikonickej princeznej - a s ich výberom zatiaľ súhlasí celý svet. Podľa fotografií, ktoré sú k dispozícii, totiž vyzerá Elizabeth na nerozoznanie od princeznej Diany - a tá podoba skutočne vyráža dych, čo poviete?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe