Presunúť na hlavný obsah

Nielen sestra, ale aj brat. Ako žijú súredenci Kate Middleton po tom, čo sa ich sestra stala vojvodkyňou?

Zahraničné celebrity

Vojvodkyňa Kate patrí k najpopulárnejším ženám sveta. Niet sa čomu čudovať - manželka princa Williama sa podľa všetkého onedlho stane kráľovnou a jej príbeh je doslova rozprávkový.

Už od momentu, kedy sa Kate Middleton objavila po boku najstaršieho syna princa Charlesa, sa o krásnu Britku začali zaujímať azda všetky médiá. Sympatická bruneta na seba lákala pozornosť nielen tým, že bola dlhší čas dobrou priateľkou Williama, ale aj svojim zázemím. Sama totiž pochádza z vplyvnej rodiny, ktorá je vo Veľkej Británii známa najmä vďaka svojmu podnikaniu. Mama Kate sa totiž ešte v čase, keď boli jej deti malé, rozhodla založiť unikátnu značku, ktorá sa stará o výzdoby na párty. Na prvý pohľad netradičný nápad priniesol úspech - a Party Pieces, ako sa originálny biznis volá, sa môže pýšiť závideniahodnými príjmami. 

Prečítajte si: Od rebelky k elegantnej dáme: Kate Middleton prešla, odkedy je vojvodkyňou, úplným prerodom vlastnej osobnosti

Sestra pútala pozornosť 

Už na svadbe Williama a Kate upútala pozornosť Pippa Middleton - a to tým, ako vyzerala. Mladšia sestra vojvodkyne mala na sebe obtiahnutý model šiat, ktorý zvýraznil jej ukážkovú postavu. Hneď po obrade bola médiámi zvolená za ženu s najkrajším zadkom v celej Británii a novinári sa u ňu išli doslova roztrhať. Aj keď sa Kate snažila dať svoju sestru dokopy s bratom svojho manžela - s princom Harrym, dvojici to príliš nevyšlo. Po neúspešnom rande však Pippa zakotvila po boku úspešného finančníka a len nedávno sa stala dvojnásobnou mamičkou. Syn Arthur a dcéra Grace sú však mimo dosahu verejnosti a podobne ako Kate, aj ona si stráži svoje súkromie. Rozhovory poskytuje len minimálne, a tak je o jej živote známe len to, čo sama dovolí svojej sestre zverejniť. Ako súčasť kráľovskej rodiny aj na ňu totiž doľahá pravidlo - a to oznamovať dôležité udalosti prostredníctvom oficiálnych zoznamov ešte predtým, než sa objavia najmä v bulvarných médiách.

Brat ako výnimka 

Aj keď je aj brat Kate oficiálne súčasťou širšej kráľovskej rodiny, ako jediný sa postaral o výnimku. To, že si zobral za svoju ženu dlhoročnú partnerku Alizee, oznámil prostredníctvom sociálnej siete Instagram. Odlišoval sa však ešte dávno predtým - a to, že otvorene poskytoval interview rôznym médiám. Nešlo však o žiadnu publicitu, ktorá by mu pomáhala naboostovať ego, práve naopak. Svojim slávnym menom sa totiž snažil apelovať na dôležité témy týkajúce sa psychického zdravia. Sám totiž priznal depresiu, ktorá mu dlhé roky ničila život - a svojim príbehom sa snaží odstrániť stigmu.

O mame Kate Middleton si prečítate tu: Mama vojvodkyne Kate vyzerá ako bohyňa: Má po šesťdesiatke, no tehličky na brušku

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe