Presunúť na hlavný obsah

Mama vojvodkyne Kate vyzerá ako bohyňa: Má po šesťdesiatke, no tehličky na brušku

Zahraničné celebrity

Caroline Middleton tohto roku oslávila 65-te narodeniny. Pri pohľade na ňu v plavkách by ste jej vek uhádli asi len ťažko.

V momente, kedy začal princ William randiť so svojou spolužiačkou a kamarátkou Kate Middleton, sa médiá, ale aj široká verejnosť začala zaujímať o tom, kto je mladá žena a z akej rodiny pochádza. Už niekoľko rokov je tak okolie Middleton pod prísnym drobnohľadom. Azda najznámejšia je momentálne sestra vojvodkyne, Pippa Middleton. O niečo menej pozornosti, no predsa, sa dostáva ich mame Carole.

Prečítajte si: Toto by na ňu netipoval nikto. Pozrite sa, ako Kate Middleton zbalila princa Williama

Šikovná podnikateľka

Už po skončení školy sa Carole začala prejavovať ako mimoriadne šikovná žena. Okrem toho, že bola vzdelaná, mala zrejme aj istý pôvab - podarilo sa jej totiž získať lukratívne miesto letušky. V tom čase bola táto pozícia takmer nedosiahnuteľná a skôr, než sa vám na ňu podarilo dostať, ste mohli robiť svetovú modelku. Carole sa to však podarilo, no ani po rokoch jej to nestačilo - a po tom, ako sa so svojím manželom usadila, sa rozhodla založiť vlastnú firmu s párty doplnkami. Badala totiž, že v tom čase takéto veci v ponuke obchodov chýbajú, a tak šikovne zaplátala dieru na trhu. 

Firma Party Piesces sa stala takou úspešnou, že dnes už bývalý manžel Carole dal z práce výpoveď a rozhodol sa svojej partnerke pomôcť. Aj keď bola na plný úväzok vo firme, zdroj blízky rodine uvádza, že stále sa snažila byť v prvom rade mamou. „Šťastie jej detí je pre ňu na prvom mieste. Stále chcela, aby jej deťom nič nechýbalo a stále vedela, že bude rešpektovať to, akou cestou v živote sa vyberú,'' prezradil zdroj pre britské médiá. Ku svojím deťom má aj v pokročilom veku blízko - dôkazom toho je, že väčšinu sviatkov trávi Kate a William práve pri nej. S Pippou, jej mladšou dcérou, a jej snúbencom, sa dokonca vybrala na dovolenku do Karibiku. Práve tam paparazzom predviedla skvelú postavu, ktorú by ste 65-ročnej žene zrejme netipovali. Vidieť, že Carole stále žije aktívnym životom - a možno to ju práve udržuje v takejto skvelej kondícii. Inak, tá podoba s Kate tam je dosť veľká, čo myslíte?