Presunúť na hlavný obsah

Od rebelky k elegantnej dáme: Kate Middleton prešla, odkedy je vojvodkyňou, úplným prerodom vlastnej osobnosti

Zahraničné celebrity

Odkedy sa stala vojvodkyňou, menil sa nielen jej šatník, ale aj správanie a životný štýl. Aká bola Kate kedysi a aká je dnes?

Neurodzená rebelka, ktorá si získala srdce princa - aj tak bola vnímaná spoločnosťou

Od momentu, keď v roku 2011 celý svet so zatajeným dychom sledoval svadbu britského princa Williama a vojvodkyne Cathrine Middleton prešlo už neuveriteľných 10 rokov. Počas tejto takmer jednej dekády života sa nielen kráľovský pár, ale aj samotná Kate formovala.

Kým kedysi bola skôr rebelkou, užívala si život naozaj so všetkým, milovala párty, odkedy spoznala Williama, začala sa meniť od svojej podstaty. Roky čelila aj napriek tomu neutíchajúcemu tlaku bulvárnych médií.

Neustále sa písalo o jej postave, o tom, či schudla, pribrala, čo mala na sebe a samozrejme sa rozoberal aj jej neurodzený pôvod. 

Hoci dnes rodičia Kate patria k milionárom, vlastnia honosné sídlo a úspešnú firmu, v čase jej narodenia, to bolo bežné manželstvo britskej letušky a letového dispečera. No samotná Kate ten tlak nielen vydržala, ale všetko ustála s gráciou, ktorá v posledných rokoch naberá na sile.

Prečítajte si: Chce byť navždy mladá? Madonna neustále šokuje fanúšikov, jej posledná fotka spôsobila ošiaľ

Svoju súčasnú pozíciu neustále posilňuje eleganciou, autentickosťou a rešpektom

Samotná vojvodkyňa si už ako manželka následníka britského trónu, získala takmer okamžite srdcia ľudí a každý deň dokazuje, že je nielen očarujúca, láskavá, ale aj veľmi múdra, spravodlivá a rodina je pre ňu všetkým. Manželia sa stali rodičmi princa Georga, rozkošnej princezničky Charlotte a najmladšieho člena rodiny, princa Louisa. 

Neprehladnite: Na prahu 60-tky je stále jednou z najkrajších žien: Týmito rituálmi si Sharon Stone dennodenne pomáha

Aj napriek pôvodu a povinnostiam voči korune sa pár snaží deti vychovávať čo najviac neformálne, presne tak ako funguje takmer každá rodina. Najmä na vidieckom sídle Anmer Hall v Norfolku, žijú viac menej bez pomoci personálu, vojvodkyňa varí, s deťmi chodí nanákupy, venuje sa záhradke a veľa času trávia všetci vonku.

Mohlo by vás zaujímať: Herečka z filmu Štyri svadby a jeden pohreb starne s gráciou: Na filmovom festivale svojím lookom všetkých očarila

Manželia dokonale plnia úlohy "senior Royals“, teda príslušníkov rodiny, najbližšie postavených trónu. Kdekoľvek sa objavia, budia nadšenie a obdiv. Pýtate sa aká je Kate dnes? 

Nežná, láskavá, elegantná, empatická, no najmä autentická. Zároveň je však oddaná všetkým povinnostiam, ktoré ju v budúcnosti čakajú. Neustále na sebe pracuje a snaží sa byť čo najlepšou verziou samej seba. To by podľa nej mal robiť každý. 

 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe