Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie páry: Sexi Adriana Čerňanová s priateľom ako z hollywoodskeho filmu, romantická Karolína Chomistek a ďalší

Slovenské celebrity

Tieto známe dvojice patria jednoznačne medzi najkrajšie páry. Okrem toho, že im to spolu dokonale ladí, vidieť, že majú vzťah plný lásky, pochopenia a vzájomného rešpektu.

Adriana Čerňanová a Adam Senn

Jedna z našich najkrajších Sloveniek, topmodelka z agentúry Elite, Adriana Čerňanová je mimoriadne úspešná a žiadaná v zahraničí. Objavila na titulkách Elle, Harper's Bazaar, Marie Claire či Vogue a predvádzala na mólach pre zvučné mená ako Elie Saab, Vivienne Westwoodová. Tiež ju obsadili do reklamy Dolce & Gabbana, kde sa objavila práve so svojou polovičkou.

 

Americký model a herec Adam Senn je od Adriany o 7 rokov starší. Všade kde sa však objavia, pútajú pozornosť. Tvoria totiž naozaj nádherný pár. Okrem toho, že im to spolu skvele na pohľad ladí, vidieť, že ich vzťah je založený na vzájomnom rešpekte, podpore a pochopení.

Obaja  sú pracovne maximálne vyťažení, no napriek tomu si dokážu nájsť čas pre seba. Zbožňujú cestovanie, ktoré sa aj s ich profesiou spája a počas neho si spoločné chvíle vychutnávajú na úplné maximum.

 

Karolína Chomistek a Jan Kmoch

Nádherná a očarujúca diva, obľúbená Miss Slovensko 2013, Karolína Chomisteková je aktuálne jednou z najsledovanejších žien, v našom showbiznise. My sa ani nedivíme. Táto kráska má skrátka štýl a vyzerá neskutočne. Rovnako sa môže pochváliť perfektným vkusom, takže u nej človek vždy nájde množstvo inšpirácií. Aj napriek tomu, že fashion a beauty život prezentuje, svoje súkromie si dobre stráži.

Po jej boku momentálne stojí známy Čech - Jan Kmoch. Syn futbalového trénera a lektora Jana Kmocha staršieho, sa v kruhoch showbiznisového sveta pohybuje už dlhší čas.

Hoci je medzi dvojicou trinásťročný vekový rozdiel, tipoval by to podľa nás málokto. Skvele sa k sebe hodia, je jasné, že si naozaj rozumejú a to čo majú medzi sebou, sa snažia chrániť. 

 

 

Emma Drobná a Filip Šebo

Do kategórie jedného z najpopulárnejších párov nášho showbiznisu, nepochybne patrí speváčka Emma Drobná a športovec Filip Šebo. Hoci na začiatku ich vzťahu, im mnohí nedávali šancu, oni dokázali, že sú pre seba jednoducho stvorení. Majú rovnaký pohľad na život, množstvo spoločných záujmov a rozumejú si azda v každej jednej oblasti.  

Čítajte viac: Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pozná svojich víťazov: Nová generácia modelov, ktorí mieria do sveta!

Veľa cestujú, našli si spoločné bývanie a fanúšikovia len s napätím čakajú, kedy sa ich vzťah, zase posunie o level vyššie. Zdá sa, že títo dvaja sú si skrátka súdení.

 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe