Presunúť na hlavný obsah

Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pozná svojich víťazov: Nová generácia modelov, ktorí mieria do sveta!

Modeling

Predstavujeme vám novú generáciu modelov a modeliek. Zrodili sa na finále prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pre ČR a SR. Víťazom srdečne blahoželáme!

V Španielskej sále Pražského hradu sa v pondelok 30. augusta uskutočnilo finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pre Českú a Slovenskú republiku. Najprestížnejšia modelingová súťaž na svete, do ktorej sa každý rok prihlási stotisíce záujemcov z viac než 30 krajín sveta, pozná teraz mená víťazov pre Českú a Slovenskú republiku. Stali sa nimi Amélie Konšelová (16) a Alex Hanus (19) za Českú republiku a Lenka Saturyová (17) a Patrik Vališ (18) za Slovenskú republiku. Víťazom za Ukrajinu sa stal Olexi Kabatsii (19). Víťazi budú reprezentovať svoje krajiny na svetovom finále v Barcelone. 

Víťazi súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pre Českú a Slovenskú republiku majú sľubne nakročené k tomu zažiariť na domácej i svetovej modelingovej scéne, čo potvrdzujú svetové úspechy výhercov z minulých ročníkov súťaže. „Verím, že sme dnes hosťom a odborníkom z oblasti módy predstavili nové modelky a modelov s potenciálom Hany Jiříčkovej, Daniely Kociánovej, Michaely Hlaváčkovej alebo Josefa Utěkala a že ich už čoskoro budeme vídať na svetových mólach a titulkách módnych magazínov,“ dodáva Saša Jány, riaditeľ súťaže.

Čítajte tiež: VIDEO: Nové tváre Schwarzkopf Elite Model Look 2021: Aké kritériá museli splniť na to, aby sa stali modelmi?

Víťazi Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pre ČR a SR

Víťazmi prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2021 za SR sa stali Lenka Saturyová a Patrik Vališ. Za ČR sa stali víťazmi Amélie Konšelová a Alex Hanus. Nové tváre modelingu majú pred sebou úspešnú kariéru a my im blahoželáme a želáme veľa šťastia vo svete!

O nových nádejách svetového modelingu rozhodovala porota zložená z odborníkov z oblasti módy, kultúry a médií, partnerov projektu a zahraničných modelingových agentov. V porote zasadli napríklad topmodelka a tvár súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2021 Michaela Kocianová, riaditeľka Elite London Miranda C. Speransky, riaditeľka Elite Milan Elena Mansueto či riaditeľ súťaže a spolumajiteľ agentúr Elite Prague a Elite Bratislava Saša Jány, ktorý o súťaži hovorí: „Veľmi ma teší úroveň finálového galavečera Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR. Obrovský potenciál všetkých finalistiek a finalistov nám ako agentúre dáva nádej na vytvorenie a manažovanie úspešných kariér nových talentov.“

Ako v predchádzajúcich ročníkoch sa i tohto slávnostného finálového večera zúčastnili topmodelky agentúr Elite Prague a Elite Bratislava, napríklad víťazky svetových finále Elite Model Look Denisa Dvořáková, Eva Klímková, Barbora Podzimková a Jana Tvrdíková a tiež slovenské topmodelky Barbora Brušková, Sasha Gachulincová, Katarína Janíčková, Stan Stanislavová, a ďalšie. 

O jedinečný hudobný zážitok sa v rámci finále postaral vynikajúci francúzsky spevák Adam Naas. Finálovým večerom sprevádzali Hana Vagnerová a Vladimír Polívka. Scénu v rámci aktuálneho ročníka navrhol renomovaný scénograf Marek Cpin.

Hlavným módnym partnerom finálového večera boli butiky THE BRANDS MEN a THE BRANDS WOMEN z portfólia spoločnosti Luxury Brand Management, ktorá v Českej republike zastupuje  viac než dve desiatky najvyhlásenejších módnych domov, ako napríklad Bottega Veneta, Valentino, Givenchy, Alexander McQueen, Balmain, Balenciaga, Saint Laurent, Dsquared2, Loewe a mnoho ďalších.  Všetky ich butiky nájdete na pražskej Parížskej ulici.
O styling celého večera sa postaral hlavný stylista THE BRANDS a módny návrhár Lukáš Macháček.

Projekt Elite Model Look sa i tento rok spojil s úspešnou značkou vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, ktorá sa stala hlavným partnerom a spoluorganizátorom súťaže. Vlasová kozmetika Schwarzkopf v minulosti dlhodobo spolupracovala so svetovo známymi celebritami, vrátane topmodeliek ako napr. Claudia Schiffer a Heidi Klum a už po niekoľkýkrát sa stala súčasťou jedinečného projektu objavujúceho budúce hviezdy modelingového priemyslu. “Som rada, že sme so značkou Schwarzkopf mohli byť i v tomto roku generálnym partnerom modelingovej súťaže Elite Model Look v Českej republike a na Slovensku. Tak ako je Schwarzkopf synonymom pre krásne vlasy, je Elite Model Look synonymom krásnych modeliek a modelov, čo je dokonalé spojenie pre modelingovú súťaž. Naviac, českí a slovenskí finalisti sa pravidelne umiestňujú na popredných priečkach svetového finále, čo je len ďalším dôvodom prečo v našej spolupráci pokračovať. Českým a slovenským víťazom a víťazkám gratulujem a prajem mnoho šťastia na svetovom finále,aj v ich budúcej kariére“, hovorí k projektovému partnerstvu Karolina Markiewicz-Kuskowska, riaditeľka divízie Beauty Care ČR a SR spoločnosti Henkel.

Stabilným partnerom súťaže je značka Rowenta, ktorá s agentúrou Elite spolupracuje od roku 2006. Rowenta ponúka exkluzívne rady inovatívnych produktov pre starostlivosť o vlasy a telo, ktoré si obľúbili milióny užívateľov po celom svete. Oficiálnym kozmetickým partnerom sa stala značka The ONE od Oriflame. Ďalším partnerom bol lifestylový magazín Feminity.

Sústredenie pred samotným finále prebehlo od 25. augusta v pražskom hoteli Ambassador Zlatá Husa, kde boli zároveň finalistky a finalisti ubytovaní. Pred zahájením galavečera mali hostia možnosť  vychutnať si exkluzívne šampanské G.H.Mumm. 

V priebehu mesiaca september sa v obchodných centrách po celej ČR a SR uskutoční celkom 21 castingov, ktoré odštartujú ďalší ročník súťaže.

Neprehliadnite: Momentálne najúspešnejšia slovenská modelka: Stan Stanislavová na veľkolepej prehliadke Dior Cruise v Aténach

Hlasovanie za svojich favoritov na FEMINITY pozná tiež svojich víťazov

ČR

Max Klimeš

Alica Benadová

SR

Oskar Kadlec

Andrea Smolinská

Blahoželáme!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe