Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Nové tváre Schwarzkopf Elite Model Look 2021: Aké kritériá museli splniť na to, aby sa stali modelmi?

Modeling

Sú mladí, krásni, cieľavedomí a nepochybne o nich o pár rokov budeme počuť všetci. Aj tak by sa dali charakterizovať noví finalisti prestížnej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2021, ktorá opäť vybrala zo Slovenska to najlepšie.

Aj keď sa castingy Schwarzkopf Elite Model Look konali v sťažených podmienkach kvôli pandémii koronavírusu, porote sa podarilo vybrať desať finalistov, ktorí zabojujú o finále. Tí si vyskúšali jedno zo svojich prvých fotení priamo vo veľkom - a to v spolupráci s platformou Virvar, ktorá poskytuje komplexnú podporu slovenských a českých návrhárov. O makeup se postarali vizážistky Oriflame s produktami z radu The ONE a o vlasový styling zase kaderníci Schwarzkopf, ktorí pracovali aj s výrobkami Rowenta for Elite Model Look. Fotenia a točenie editoriálov sa konalo v Novej budove SND a nové tváre dokázali to, že je v nich obrovský potenciál.

„Dnešná generácia sa snaží uspieť v svetovom modelingu. Myslím si, že pochopili, asi to súvisí s obdobím pandémie, že toto je šanca vybudovať, získať profesiu, síce len an určitú etapu života, popri štúdiu, no je to možnosť aj ako sa dostať do sveta, spoznať nové kultúry, ľudí a byť relatívne bez dlhodobejšej prípravy vykonávať profesné povolanie, ktoré môže byť obohacujúce,'' myslí si riaditeľ súťaže Saša Jány. 

Prečítajte si: Momentálne najsúpešnejšia slovenská modelka: Stan Stanislavová na veľkolepej prehliadke Dior Cruise v Aténach

VIDEO: Finalisti Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pri fotení prvého editoriálu: Kto má šancu stať sa topmodelom?

Nielen snaha, ale nepochybne aj výzor zohráva pri vykonávaní vysnívanej profesie svoju úlohu. Nejde však o typickú krásu, na ktorú sme zvyknutí, práve naopak. „Je tu dievča, ktoré má úplne krásne pehy, druhá je zasa taká princezná, ďalej chalan, ktorý má úplne prenikavý, silný pohľad,'' opisuje svojich nových, modelingových kolegov už stálica Saša Gachulincová. Tá bola súčasťou fotení a po prvýkrát sa s desiatkou finalistov zoznámila. 

„Ja som síce na kastingoch nebola, no myslím si, že vybrali veľmi dobre,'' poznamenala na margo modelov a k jej názoru sa pridala aj ambasádorka pre SR, topmodelka Michaela Kocianová. „Veľa dievčat si myslí, že ak nevyzerajú ako alá iné súťaže krásy, nemôžu prísť. Majú však v sebe zaujímavosť, čo je zaujímavé pre nás,'' dodala Michaela. 

Najbližšie kastingy sa budú konať v septembri. Príď sa ukázať na jeden z nich.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe