Presunúť na hlavný obsah

Momentálne najúspešnejšia slovenská modelka: Stan Stanislavová na veľkolepej prehliadke Dior Cruise v Aténach

Modeling

Stan Stanislavová sa objavila na prehliadke Dior Cruise 2022 v Aténach, priamo v centre počiatku športu, na štadióne Panathenaic.

Stan Stanislavová, modelka agentúry Elite Bratislava sa 17. júna zúčastnila módnej prehliadky Dior v Grécku. Momentálne najúspešnejšia slovenská modelka odštartovala svoju kariéru na súťaži Schwarzkopf Elite Model Look. Medzi jej úspechy doteraz patria prehliadky pre módne domy: Celine, Simone Rocha, Christopher Kane, Ports, Sunnei a iné.

Čítajte tiež: DIOR CRUISE 2022 v Aténach: Na mieste, kde sa prvýkrát konala olympiáda, kráčali novodobé bohyne

Veľkolepá prehliadka sa uskutočnila v Aténach, na mieste počiatku „športu“ a to priamo na štadióne Panathenaic, kde sa Gréci venovali športovým aktivitám už od roku 330 pred Kristom. Práve toto symbolické miesto si vybrala Maria Grazia Chiuri na odprezentovanie svojej novej kolekcie, ktorá bola inšpirovaná práve športovými kúskami. Tým Maria chcela poukázať na to, že aj oblečenie môže byť spôsob ako dať slobodu pohybu.

 

Kvôli stále pretrvávajúcim pandemickým opatreniam sa show zúčastnila z veľkej časti len miestna tlač a médiá. Hudobným hosťom bola grécko-americká speváčka Ioanna Gika. 

Stan Stanislavová: „Samotná show bola taká krásna, vzrušujúca a cool, určite by som to opísala ako jeden z najpyšnejších okamihov v mojej doterajšej kariére. Energia, ktorú som cítila počas finále, keď som kráčala so všetkými dievčatami a v pozadí bol ohňostroj, ma skoro rozplakala. Naozaj dúfam, že sa v blízkej budúcnosti opäť dočkám spolupráce s Diorom a ich úžasným tímom.“

Neprehliadnite: Katarína Janíčková pre Vogue Portugal. Ženské telá nie sú sexuálnymi objektami, sú to majstrovské diela

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe