Presunúť na hlavný obsah

Cara Delevingne v kampani DIOR: Odhaľte farbu vašich prirodzených pier a vyplňte ich objem

Krása

Cara Delevingne v kampani DIOR s medzinárodnými modelkami sú akousi oslavou novej éry, v ktorej si z odtieňov môže vybrať naozaj každá žena z celého sveta.

Nová generácia Dior Lip Glow navrhnutá Petrom Philipsom, kreatívnym riaditeľom Dior Makeup, obsahuje formulu, ktorá sa prispôsobí každej osobe. Odhalí farbu prirodzených pier a okamžite ich komplexne rozžiari.

Inšpirujte sa: Farebné beauty paletky na rok 2021: Privítajte jar/leto s make-upom v glamour štýle

Je obohatená o čerešňový olej, zabezpečuje hlbokú hydratáciu po 24 hodín a hodiny nepretržitého rozjasnenia. Je dostupná v troch sladkých odtieňoch. 
Modelka a tvár kampane Cara Delevingne prichádza v tejto kampani v obklopení medzinárodných modeliek, čo symbolizuje akúsi oslavu tejto novej éry.

Osvedčené ženami po celom svete. Nový balzam na pery Dior Lip Glow je tvorený z 97% prírodnými zložkami. Laboratóriá prepracovali formulu Lip Glow, skutočnú ikonu make-upu, založenú na troch kategóriách doplnkových ingrediencií: čerešňový olej, hviezdna ingrediencia Lip Glow, ktorá pomáha rekonštruovať a posilniť prirodzenú ochranu pleti. S pridaným olejom, ktorý je zložením podobný lipidom v pokožke pier, prispieva ku komfortu. Pery sú hydratované a vyživované. Bambucké maslo pomáha rozvíjať pokožku k mäkkosti a práve jemu môžeme ďakovať za jeho bohatú výživovú činnosť. 

Make-up artista a kreatívny riaditeľ Peter Philips

Balzám chráni pery pred vysušením a kľúčové zložky zabezpečujú nielen komfort, ale aj výživu, ktorá pery ochraňuje a prirodzene zväčšuje ich objem.

„Každý má prirodzenú farbu pier odlišnú. Napríklad, mohli by ste mať pery sfarbené v odtieni pripomínajúcom ružové drevo alebo bledo ružové pery. Preto je lesk na perách k dispozícii na palete rôznych odtieňov pre každého,“ vysvetľuje Peter Philips.

Neprehliadnite: VIDEO: Dior look na leto 2021. Piesočnaté duny a žiarivé odlesky slnka sa prenesú na vašu tvár

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe