Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Dior look na leto 2021. Piesočnaté duny a žiarivé odlesky slnka sa prenesú na vašu tvár

Krása

Peter Philips, kreatívny riaditeľ make-up divízie Dior predstavil summer look na nadchádzajúcu sezónu. Inšpiráciou mu boli piesočnaté duny a slnko odrážajúce sa od nich.

V súlade s letnými horúčavami paletka 5 Couleurs Couture Summer Dune palette skúma meniace sa tiene piesočných dún. Odtieň Mirage skúma nekonečné možnosti zlatých a medených tónov okolo žiarivého zlata. Odráža krajinu medzi zemou a morom. Odtieň Dune zachytáva svetelný lesk oranžovej, bronzovej a zlatej.

Inšpirujte sa: Nočné zázraky pre pleť: Prebuďte sa do rána viditeľne mladšia a cíťte sa o 10 menej

„Experimentovali sme s náhodnými kombináciami rovnakej selekcie pigmentov,“ vysvetľuje Peter Philips, ktorý zároveň dodáva: „Úpravou pomerov pomocou pokusov a omylov sa nám podarilo vyrobiť jedinečné zmesi, ktoré dodávajú tieto meniace sa fascinujúce nuansy a vytvárajú ilúziu roztavením na viečko, aby bol výsledok líčenia vždy solárny, či už prírodný alebo dekoratívnejší, podľa želaní.“

VIDEO: Peter Philips a jeho tutoriál na Dior Summer look 2021

Obojstranné očné linky Diorshow Colour Graphist sa môžu pochváliť vzormi odolnými voči vode. Definuje oko v žiarivom matnom prevedení a rozjasní oči vzácnym leskom typickým práve pre ne. 
„Dva jemné hroty umožňujú dosiahnuť kontrolovanú aplikáciu a delikátny výsledok, ale tiež môžete zvýrazniť pre odvážnejší efekt,“ dodáva Peter Philips.

Vodeodolná maskara THE House's emblematic Diorshow Overcurl je vybavená ikonickou kefkou na mihalnice, ktorá vyčaruje efektný objem a zvlnene po dobu 24 hodín. Vďaka obsahu nektáru pomáha posilňovať rôzne typy mihalníc.

Dva odtiene na zlepšenie pleti: nekonečne jemná perleťovo ružová a zlatý korál, ktorý ladne zahreje tón pleti. Diorskin Nude Luminizer Summer Dune má ultraľahkú textúru, ktorá zaisťuje najžiarivejší glow na pleti.

Neprehliadnite: Pleťové séra pre ženy po 30-tke: Čím skôr začnete, tým viac rokov si ušetríte a budete viditeľne mladšia

Pohladenie slnka a v jednom kroku dosah zdravej žiary pomocou púdru Dior Forever Natural Bronze. Jeho textúra, naplnená extraktom z kvetov divej macešky a obohatená o pigmenty, z ktorých 95% je minerálneho pôvodu, prirodzene oživuje pokožku a zaisťuje pohodlie. Púder, ktorý je uložený v couture puzdre s ultratenkým a teda ekologickejším dizajnom, je k dispozícii v škále ôsmich odtieňov, ktoré jemne rozžiaria akýkoľvek tón pleti.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe