Presunúť na hlavný obsah

Nočné zázraky pre pleť: Prebuďte sa do rána viditeľne mladšia a cíťte sa o 10 menej

Krása

Zatiaľ čo vy spíte, pleť prechádza v noci rôznymi cyklami regenerácie. Vďaka správnemu „dopingu“ sa môžete prebudiť oveľa sviežejšia a mladistvejšia, ako keď ste išli spať.

Zrýchlené tempo životného štýlu, stres a čoraz väčší čas strávený pred obrazovkami si vypýtali svoju daň. Naša tvár, kontúry a vrásky sú odrazom životného štýlu, aký vedieme. Vďaka pokročilým laboratórnym a vedeckým výskumom však vieme čoraz lepšie narábať aj s beauty novinkami, ktoré dokážu byť pre našu pleť prínosom. Najideálnejší čas je večer, kedy naša pleť potrebuje našu pozornosť. 

Čítajte tiež: Vitamín C ako elixír mladosti: Toto dokáže s vašou pleťou v priebehu mesiaca

Recept Japoniek: Dvojdielna maska proti vráskam a tmavým škvrnám

Inovatívna dvojdielna maska Shiseido Vital Perfection Liftdefine Radiance Face Mask v tvare písmena V pre definovanejší a prežiarenejší vzhľad. Maska už za 15 minút okamžite zdvihne kontúry tváre a rozjasní. Prvá časť masky sa zameriava na hlavnú príčinu vrások a tmavých škvŕn, takže pleť zjednocuje a vytvára mladistvý vzhľad. Druhá časť masky zdvíha kontúry tváre, aby viditeľne definovala a vytvarovala líniu tváre.

Polnočný zázrak: Sérum s koncentráciou 10 prírodných olejov

Polnočný zázrak Midnight Recovery Concentrate od Kiehl's už po troch nociach viditeľne zlepšuje vzhľad pleti trpiacu nedostatkom spánku po dobu 30 dní.  Reaguje tak na namáhanú pleť vplyvom oxidácie a stresu. Náš prirodzený cyklus je vystavovaný náročnému a zrýchlenému životnému štýlu, pre ktorý je regenerácia pleti obzvlášť dôležitá. Vysoká koncentrácia 10 prírodných olejov a 99,8% prírodne získanými ingredienciami ako pupalkový olej, levanduľový esenciálny olej a skvalan.

„Existujú štúdie, ktoré ukazujú, že chronický nedostatok spánku, ktorý narušuje cirkadiálny rytmus, môže viesť k zrýchlenému starnutiu pleti,“ hovorí Dr. Meghan O'Brienová, dermatologička a medzinárodná konzultantka Kiehl's.

Regenerácia v skratke: Aktivácia pleťových buniek kyselinou hyalurónovou

Dobite svojej pleti baterky počas spánku. Regeneračný nočný hydratačný gél-krém Hydra Skin Effect od NIVEA s príjemnou textúrou. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá aktivuje pleťové bunky. Vďaka tomu bude vaša pleť pevnejšia, pružnejšia, a navyše bude hydratovaná až na 72 hodín. Cez deň môžete pokračovať denným krémom a hydratačným sérom. Najmä teraz po zime je naša pleť suchá a potrebuje čo najprirodzenejší prechod k tomu, aby vyzerala zdravo a vláčne. 

Hi-tech beauty: Masážny prístroj s protivráskovým účinkom

Sonický čistiaci prístroj FOREO LUNA ™ 3 predstavuje ideálneho spoločníka pre vaše večery v rámci hi-tech beauty. Pomocou masážneho prístroja s protivráskovým účinkom aplikujte masku alebo sérum, ktoré ide do hĺbky vyčistenej pleti, ktorú udržiava vo forme. Po tom, čo je pleť zbavená nečistôt, mazu a odumretých buniek, zjednotí sa aj tón pleti a pleť je krásne vypnutá. T-sonic pulzácia umožní masážne programy pre jednotlivé časti tváre podľa typu pleti. Sérum Micro Capsule Youth Preserve vďaka kyseline hyalurónovej pleť hĺbkovo regeneruje a mikrokapsuly naplnené skvalénom regulujú tvorbu mazu.

Tri stupne hydratácie: Kolagénový vyhladzujúci nočný krém

Krém je založený na trojvrstvovom procese hydratácie pleti. 1. dlhodobá hydratácia epidermis, 2. utesnenie hydrolipidovej bariéry, 3. doplnenie hydratačných zložiek (NMF). Pleť tak získa hydrarovnováhu, je mäkká a pružná a omladená. Morská hydratačná starostlivosť v rámci línie Gdanskin je prelomom v starostlivosti o suchú pleť.

Inšpirujte sa: Look z 90. rokov, ktorý na sebe musíte vyskúšať: Elegantná cestička a perfektný účes, v ktorom vynikne vaša tvár

- Najčítanejšie -