Presunúť na hlavný obsah

Beauty trendy, ktoré vám pomôžu byť v obraze. Najnovšie hrá všetko vo váš prospech, nechajte sa inšpirovať

Krása

Posledné beauty trendy hovoria jasnou rečou a čoraz viac sa upínajú na návrat ku svojej podstate a kráse v zmysle jedinečnosti. Svedčia o tom aj posledné looky z prehliadkových mól.

Minimalizovanie všetkého, čo našu planétu zaťažuje sa pretavilo aj do minimalizovania svojich lookov. Okrem nadbytku odevov prechádza revolúciou aj beauty priemysel. Návrat ku svojej podstate je zároveň akousi oslavou prirodzenosti.

Inšpirujte sa: 4 vekotypy, ktoré prezrádzajú to, že každý z nás starne inou rýchlosťou: Zistite, do ktorej kategórie patríte

Hi-tech beauty zažíva počas pandémie boom

Pandémia je akousi previerkou toho, ako sa dokážeme o seba postarať bez šikovných rúk odborníčok zo salónov. Sonický prístroj FOREO UFO Mini 2 je šikovný dizajnový sonický prístroj na ošetrenie tváre. Vďaka jeho kompaktnosti ho budete môcť využiť po skončení pandémie na cestách. Inteligentná maska so svetelnou terapiou a vyhladzujúcou termoterapiou zabezpečí účinné vstrebávanie pleťovej masky do pleti a to pomocou T-sonických pulzov. Svetelná terapia pleť omladí a rozjasní, pričom masírovanie stimuluje tvorbu kolagénu.

Rozžiarená pleť a vnútorný balans

Rozžiarená pleť a vnútorný pokoj sa stali synonymom krásy. Pandémia poznačila aj prístup ku kráse a v snahe nájsť najkrajšiu verziu samej seba mnohé ženy dospeli k dôkladnej starostlivosti o pleť. Hodvábne pleťová voda Sensai Absolute Silk Micro Mousse Treatment očistí pleť, prebudí v nej život a pripraví ju na ďalšie kroky. Jemná voda sa ihneď po aplikácii premení na penu s obsahom bubliniek, ktoré sú ešte menšie ako póry. Pôsobí proti prvým známkam starnutia, ktoré zachytí včas a to vďaka mikrokarbonatovaným bublinkám a patentovanou zmesou Koishmaru Silk Royal™.

Zmatňujúci efekt bez zbytočného lesku

Prirodzenosť je cesta. Matný finiš ocenia najmä ženy, ktoré trápi mastnejšia pleť a odlesky na čele či nose. Lancôme Teint Idole Ultra Wear Blur & Go Stick poskytuje okamžitý zmatňujúci efekt a maskuje nedokonalosti. Minimalizuje vzhľad pórov, nakoľko obsahuje vyplňujúce zložky, ktoré absorbujú sébum, odolávajú lesku a zanechávajú pleť s jednotným matným finišom. Podkladovej bázi alebo make-upu dodáva lepšie výsledky v priebehu času. 

 

 

Prirodzená krása s využítím len riasenky

Beauty svet mení pravidlá a tak, ako boli kedysi trendy make-upy od výmyslu sveta, dnes je trend presný opak. Dokonalá pleť a na očiach len riasenka. Nová riasenka Sky High od Maybelline dodá vďaka novej technológii riasam plný objem a maximálne predĺženie od korienkov ku končekom. Úzka flexibilná kefka zachytí riasy už od korienkov a predĺži ich do nebývalých výšin. Výrazný a plný objem v spojení s maximálnou dĺžkou je konečne tu! Zloženie riasenky obsahuje bambusové extrakty a špeciálne vlákna pre silné a dlhé riasy po celý deň.

Kontúrka okolo pier a trend z 80. rokov

Pamätáte si na trend z 80. rokov, kedy sa nosili pery orámované kontúrkou a vnútri lesk v o niekoľko stupňov svetlejšom odtieni? Najmä tie hnedé sa zapísali do histórie. Dnes sa nosia opäť a vykúzliť si ich môžete prostredníctvom intenzívneho lesku.

Extrémny lesk a intenzita. Presne to ponúka CHANEL ROUGE ALLURE LAQUE. Pohodlná textúra ultraľahkej textúry, ktorá sa ľahko nanáša a nosí, aby zvýraznila vašu príťažlivosť a zvýšila sebavedomie. 12 hodín farby, saténového lesku a hydratácie. 8 hodín pohodlia a mäkkosti. Od rána do večera zostávajú pery bezchybné pre nevídanú dokonalosť.

Mohlo by vás zaujímať: Mínus 10 rokov na počkanie: Termolifting funguje ako dokonalý zmizík času

 

- Najčítanejšie -