Presunúť na hlavný obsah

TOP trendy v líčení, ktoré ovládli jeseň: Pozrite sa podľa štýlov, ktorý look vám pristane

Krása

Ktorý make-up look sa vám hodí? Jesenná paleta farieb ponúka to najlepšie, čo môžete vašej tvári dopriať, inšpirujte sa naším výberom.

Nahliadnite spolu s nami na prehliadkové móla a inšpirujte sa lookmi, ktoré pre vás pripravili svetoví make-up artisti. Jesenná tradičná paleta zemitých tónov nás neprestáva baviť a vždy je čo objavovať. Objavte aj vy svoj look, ktorý vás zaujme najviac!

Inšpirujte sa: Paletky očných tieňov, ktoré si na jeseň získali naše srdcia: Vyberali sme tak, aby ich vedeli používať aj začiatočníčky

Zjednotená pleť ako od profesionála

Na pohľad jednoduchá záležitosť, realita nám však ukazuje niečo iné. Jednotnú pleť, akú nám vytvorí profesionálka, nie je vôbec také ľahké dosiahnuť. Je potrebné porozhliadnuť sa po kvalitnom výrobku. Púder Shiseido Makeup Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Foundation z laboratória japonských vedcov v sebe opäť nesie revolučnú technológiu založenú na formule ActiveForceTM technology. Púder so špongiou je navrhnutý tak, aby sa na vašu pleť dostalo akurát množstvo a dosiahli ste krásny ucelený tón. Vďaka technológii Synchro Skin Responsive Sensory Technology je púder prispôsobený potrebám vašej pokožky a tomu, ako reaguje na zmeny vo vašom prostredí.

Oddelené riasy bez zaťaženia

Nájsť správnu maskaru vhodnú pre vaše riasy je vždy tak trochu výzva. Pružné, oddelené riasy bez zaťaženia sú požiadavkami, ktoré očakáva každá z nás. Maybelline Lash Sensational Roses má zloženie obohatené o ošetrujúci šípkový olej a minerálne pigmenty. Šípkový olej navyše dodáva riasam pocit pružnosti a má regeneračné a ošetrujúce účinky. 
Je to práve maskara, ktorá vďaka pohľadu o žene prezrádza najviac. Rovnako, ako s ňou dokážete pomôcť zvýrazniť prirodzenú krásu, môžete ju aj nesprávnym výberom a aplikáciou „zabiť“.

Detail, ktorý je v líčení čerešničkou na torte

Na konci rutiny líčenia po zjednotení pleti púdrom aplikujte lícenku na oblasť kostí. Mikro-práškové zloženie La Roche-POSAY Toleriane lícenky zabezpečuje dlhotrvácnosť bez zaťaženia. Farebný odtieň sa snažte vždy odhadnúť taký, ktorý je vašej pleti blízky a nevytvorí markantné rozdiely. My sme vybrali Rose Doré. Prirodzenosť je doménou súčasnej modernej ženy. 

Bio očné tiene, ktoré nezaťažia viečka

Bio kvalite patrí svet. Tak, ako sa postupne mení celý život okolo nás, dekoratívna kozmetika nie je výnimka. Multifunkčná paletka so štyrmi odtieňmi vysoko pigmentovaných trendy farieb Zuii Bio QUATRO Metallic hádže metalické odlesky. Tajomstvo týchto unikátnych tieňov spočíva v tom, že sú bio. Čo v preklade znamená, že tieto konkrétne sú vyrobené z kvetových a bylinných výťažkov. Citlivá koža na očných viečkach tak nie je zaťažovaná a namáhaná. 

Mohlo by vás zaujímať: Punkové líčenie ako súčasť biznis looku: Takto môžete jednotlivé prvky zakomponovať do dennej rutiny

- Najčítanejšie -