Presunúť na hlavný obsah

Ubrať roky v tvári si dokážete jednou zmenou: V tomto robí väčšina žien chybu, ale vy to môžete zmeniť

Krása

Premeňte mdlú pleť s tmavými stopami na krásne rozžiarenú a číslo vášho veku pôjde okamžite dolu. V čom však robí väčšina žien chybu?

Každá z nás to rieši, aj keď sa niekedy samy tvárime, že vek pre nás nie je podstatný. Vyrovnať sa s tým, že sa mení naša tvár, ale aj celkovo my, nie je vôbec pre ženu jednoduché. V snahe byť stále žiadanou a páčiť sa sama sebe, sa upíname väčšinou k make-upu a k premenám, ktoré majú však krátkodobý účinok a sú teda pominuteľné. A presne v tom robí veľa žien chybu. 

Odborníčky sa zhodujú na tom, že pokiaľ chcete spomaliť čas, bez toho, aby ste sa ponorili do starostlivosti o pleť to nepôjde. Bunky totiž starnú a pleť stráca kolagén i vodu. Keď pochopíte tento prírodný zákon, zistíte, že čaro úspechu spočíva v tom, aby pleť nebola mdlá, ale rozjasnená. Práve svetlé tóny sú kľúčom k mladosti a regenerácia buniek či pleti je dnes čoraz viac na dosah. 

My sme sa v redakcii inšpirovali pokrokom najnovších výskumov v beauty laboratóriách a vybrali pre vás novinky, ktoré nás zaujali.

Prečítajte si: Jedlá, ktoré sú zodpovedné za vznik akné: Týmto dajte STOP - ku ak chcete mať krásnu pleť

Prebudenie pleti prirodzeným svetlom a jasom

Krém Sensai Ultimate the Cream bohatý na dva skutočné japonské poklady – Sakura Eternal Complex a Koishimaru Silk EX. Vďaka nim vytvára hodvábny film na pleti a dodá jej prirodzené svetlo a jas. Pleť je krásne rozjasnená, čo prispieva k energii, ktorá z vás vyžaruje.

Dve zložky, ktoré sú kľúčom k mladosti

Hydratačné sérum v kapsuliach Elizabeth Arden Hyaluronic Acid Ceramide Capsules Hydra-Plumping Serum, ktoré vďaka obsahu ingrediencií ako kyselina hyalurónová, ceramidy, extrakt zo zázvoru či kozmetické oleje zaistí viditeľne pružnejšiu a hydratovanejšiu pleť. Dva prototypy mladosti, akými sú jednoznačne kyselina hyalurónová a ceramidy tvoria najvzácnejšiu časť tohto beauty zázraku v kapsuliach. Kyselina hyalurónová vťahuje vlhkosť a ceramidy ju pekne uzamknú v pleti.

Obnova bunkovej regenerácie

Posledné poznatky z japonských laboratórií Shiseido v rámci neurovedy zdokonalili ReNeura Technology++™ (obnovu bunkovej regenerácie) a prichádzajú s novým komplexom Kurenai-TruLift. Denný krém Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming Day Cream & Day Emulsion SPF 30 prejasní, spevní kontúry a zredukuje vrásky. Spolu s anti-agingovou emulziou, ktorá bojuje proti tmavým škvrnám znovu prebudia vašu krásu a zjednotia tón pleti.

Neprehliadnite: Vďaka extra dávke peptidov môže pleť lepšie bojovať s akné aj vráskami: Dermatologička prezradila, čo je kľúčové

- Najčítanejšie -