Presunúť na hlavný obsah

Kúpeľňové trendy: Vytvorte si domáce SPA, v ktorom vaše telo rozkvitne do novej krásy

Bývanie

Horúca para a to najlepšie, čo môžete svojmu telu dopriať. Tentoraz sme sa pozreli na kúpeľňové trendy, ktoré nás budú sprevádzať túto sezónu jeseň/zima 2020.

Kúpeľňa je miesto, z ktorej si vo vašom domove môžete vyčarovať príjemné domáce SPA. Stačí sa inšpirovať najnovšími interiérovými trendmi, ktoré hovoria jasnou rečou – všetko sa nesie v duchu návratu k poctivému remeslu a dlhotrvácnosti. 

Dominantnou súčasťou nábytku do kúpeľne je drevo, ktoré vytvára hrejivý dojem. Návrat ku koreňom možno vidieť v doplnkoch ako sú špongie na umývanie, klasické tuhé mydlá či obrúsky na viacnásobné použitie. Miesto, kde lepšie vynikne prítmie a voňavé esencie než sterilné svetlo, ponúka novú dimenziu, ktorú vo svojom príbytku objavíte, verte nám.

Inšpirujte sa: Domácnosť podľa feng šuej. Takto si do života pritiahnete peniaze a šťastie

Drevený nábytok prinesie prírodu ku vám domov

Nízky ohnutý stolček z mangovníkového dreva je ideálnym spoločníkom do kúpeľne a nemal by byť sám. Pár kúskov z rovnakého dreva vytvorí skvelý základ pre ľahké kombinovanie s inými, menšími dekoráciami v prírodných odtieňoch a materiáloch. Spojenie s prírodou je to, čo sa aktuálne prízvukuje najviac.

Najlepšia masáž pre vaše telo

Gold Sugar Scrub Omorovicza telový peeling s obsahom trstinového cukru šetrným spôsobom odstráni odumreté bunky, čím dochádza k zjemneniu pokožky. Obsahuje koloidné zlato, vďaka čomu má protizápalové účinky. Pravidelnou aplikáciou peelingu tiež prispievate k riešeniu drobných mikropoškodení pokožky, ktorému sa nevyhne azda žiadna z nás. Peptidy z chilli papričiek obsahujú vitamín C a stimulujú mikrocirkuláciu, vďaka čomu pokožku prejasnia. Olej z marhuľových jadier s vitamínom A vytvárajú jemnú textúru pokožky.

Kúpeľové radosti spríjemnia dlhé večery

Kúpeľové radosti si môžete dopriať vďaka malým praktickým doplnkom. Je čas na rozmaznávanie. Lufová špongia na umývanie sa dá použiť s mydlom aj bez. Navlhčite a jemne masírujte pokožku kruhovými pohybmi. Hĺbkové čistenie, ktoré zanechá pokožku jemnú a hebkú.

Večerné rituály a poriadok na mieste

Malý úložný kôš zo spletenej morskej trávy so zladeným vrchnákom oceníte a aspoň budete mať všetky vaše esenciálne a beauty prípravky na jednom mieste pokope pripravené na vaše večerné rituály. Malý košík môžete ladiť s veľkým, ktorý je ideálny na odkladanie uterákov, osušiek alebo spodnej bielizne. 

Neprehliadnite: Bytový dizajnér André Sedmák: Pri prerábaní vám postačí vymeniť tieto základné veci a máte nový domov

- Najčítanejšie -