Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie krémy a séra na zimu, ktoré ochránia očné okolie: Dodajú pleti vitamíny a chýbajúci kolagén

Krása

Pokrok v oblasti beauty sa uberá smerom k dopĺňaniu vitamínov do pleti a vďaka tomu dochádza k celkovému rozjasneniu.

Čistý vitamín C 

La Roche Posay rozširuje svoje portfólio séra o ďalšie. Jedným z nich je aj rozjasňujúce antioxidačné sérum s čistým vitamínom C10 má vysoko účinné zloženie kombinujúce 10% čistý vitamín C s jemnou exfoliačnou kyselinou salicylovou. Účinok na pleť je okamžitý: väčšia hebkosť, hydratácia a rozjasnenie pre vyhladenú, jednotnú textúru. Vďaka svojim upokojujúcim účinkom Neurosensin a termálnej vody zvyšujú znášanlivosť séra aj v prípade tej najcitlivejšej pleti.

Inšprirujte sa: Mechanický vs. chemický peeling: Čo je pre pleť ideálnejšou voľbou?

Aktívny boj proti zníženiu kolagénu v pleti

V boji proti starnutiu je potrebný dostatočný čas spánku a regenerácie pleti. Nočný krém proti vráskam Vichy Liftactiv Collagen Specialist pomáha bojovať proti zníženiu kvality kolagénu v pleti. Obsahuje vitamín Cq (stimuluje regeneráciu buniek, je známy svojím pôsobením proti pigmentácii), Peptidy (krátke fragmenty proteínov, ktoré sú schopné bojovať proti strate kolagénových vlákien a stimulovať tvorbu kolagénu), Resveratrol (spájaný so zmiernením problémov s pigmentáciou a tiež so zvýšenou produkciou kolagénu) a Termálnu vodu Vichy vulkanického pôvodu (dodávajúcu pleti blahodarné minerály).

Intenzívna energizujúca 7-dňová kúra Q10

Intenzívna energizujúca 7-dňová kúra Q10 od Nivey. Jemné linky, kruhy pod očami, mdlá farba, to všetko sú problémy, s ktorými žena bojuje. V sére nájdete nielen koenzým Q10, ktorý obnovuje prirodzenú rovnováhu pleti a dodáva jej pevnosť, ale aj vitamíny C a E, ktoré fungujú ako antioxidanty a vyživujú pleť do hĺbky.

Dvojfázový elixír prebudí vrodenú žiaru pokožky

Dvojfázový elixír oleja a esencie Sensai Dual Essence naplnený silnými anti-ageingovými vlastnosťami vyživuje a zvlhčuje, aby prebudil vrodenú žiaru pokožky. Váš spoločník na ráno a večer, pričom aplikujte vždy po kréme. Keďže ide o japonskú kozmetiku, pred samotným aplikovaním inhalujte z dlaní vôňu tejto esencie a relaxujte. Stačí 4-5 kvapiek, ktoré jemnými dotykmi dlaní nanášate na pleť od stredu líc smerom von. 

Neprehliadnite: Zlato ako elixír mladosti: Vypnutá pleť, eliminácia vrások a STOP-ka pigmentovým škvrnám

Komplex proteínov z kozieho mlieka

Denný hydratačný pleťový krém s komplexom proteínov kozieho mlieka ideálny pre pleť náchylnú na tvrobu vrások. Napomáha obnove pokožky a vyhladzuje menšie vrásky, zmierňuje tiež podráždenia. Poskytuje tú správnu hydratáciu pleti a to aj počas náročných chladných dní, typických pre suchú zimu.

 

- Najčítanejšie -