Presunúť na hlavný obsah

Mínus 10 rokov na počkanie: Termolifting funguje ako dokonalý zmizík času

Krása

Po ošetrení rádiofrekvenciou sa v pokožke vytvára nový kolagén, čo je presne niečo ako malý elixír mladosti. Pozrite sa, prečo termolifting skúsiť a ako sa to prejaví na vašej tvári.

Toto ošetrenie je vhodné, pre každú ženu, ktorá sa chce vyhnúť invazívnym zákrokom, no zároveň túži sama sebe ubrať vek, bez použitia ihiel a skalpela. Áno, vieme, vek je len číslo, no všetky chceme vyzerať skvele. To je jasné. A ak sa dá, prečo tej prírode občas trošku nepomôcť, no nie? 

Eliminácia veku bez použita ihiel a skalpela

Termolifting pre pre pleť hotový zázrak. Dokážete pomocou neho odstrániť vrásky okolo očí, úst, na čele, krku či dekolte. Po ošetrení sa v pokožke vytvára nový kolagén, pleť je vypnutá a a spevnená, navyše okrem zlepšenia jej kvality, dosiahnete aj viditeľný facelift, teda zvýraznenie kontúr tváre.

"Pomocou rádiofrekvenčnej energie, ktorá preniká hlboko do pokožky sa odstraňujú vrásky a vytvára sa v pokožke nový kolagén. V podstate dochádza k zahrievaniu vnútornej vrstvy pokožky, čo prispieva k jej napínaniu. Samozrejme, platnička, ktorú pri procedúre používame, dodáva len kontrolované množstvo energie, no zahrieva naozaj dostatočne veľké množstvá kolagénu, v hlbších vrstvách. To je to najpodstatnejšie."

Prečítajte si: Oleje v kozmetike: Tieto benefity prinesú vašej pleti, podstatné je však zistiť, ktorý je pre vás najvhodnejší

"Následne je vonkajšia vrstva kože ochladzovaná, pomocou kryochladenia. Remodeluje sa tak  vlastne váš vlastný kolagén. Toto ošetrenie je bezbolestné, príjemné, ak by som to mala k niečomu prirovnať, pripomína masáž teplými lávovými kameňmi," vysvetľuje MUDr. Mária Kardošová, dermatologička.

Neprehliadnite: Kávový peeling zažíva boom. Nie stále však našej pokožke pomáha

Skvelé je, že výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení a majú naozaj nepopierateľný, dlhotrvajúci efekt. Termolifting je vhodný pre všetky typy pleti a môže sa aplikovať  počas celého roka. Dokonalosť môže byť aj v neinvazívnom omladzovaní, len si treba vedieť vybrať. 

- Najčítanejšie -