Presunúť na hlavný obsah

Look z 90. rokov, ktorý na sebe musíte vyskúšať: Elegantná cestička a perfektný účes, v ktorom vynikne vaša tvár

Krása

Variácie s cestičkou na bok alebo na stred majú jasné pravidlá, napriek tomu tento účes na každom vyzerá inak. Vyskúšajte na sebe look, v ktorom vaša tvár najviac vynikne.

V jednoduchosti je krása. Minimalistický look, ktorý rezonoval v 90. rokoch zvýrazní vašu tvár a zjemní črty. Môžete ním zamaskovať tzv. „bad hair day“ a pôsobiť elegantným dojmom aj vtedy, keď sa na to v skutočnosti necítite. Nikto to nespozoruje a voľbou tohto looku naopak, zvýrazníte len to, čo chcete.

Cestička a uhladený vzhľad už na pohľad dámu omladia a dodajú ženám sebaistotu. Poďme sa spoločne inšpirovať lookmi z prehliadkových mól, na ktorých spomínaný účes dostal túto sezónu zelenú u viacerých popredných dizajnérov. 

Inšpirujte sa: 4 vekotypy, ktoré prezrádzajú to, že každý z nás starne inou rýchlosťou: Zistite, do ktorej kategórie patríte

Wet look s cestičkou na bok 

Efekt mokrého účesu s cestičkou na bok môžete nosiť nielen do spoločnosti. Dokonca, ak máte rovné vlasy, stačí ich dôkladne uhladiť a zabezpečiť im prirodzený lesk. Glow efekt oceníte najmä na jar, keď začnú čoraz viac vychádzať aj slnečné lúče. 

Look v štýle matrixu a 90. rokov s cestičkou nabok

Matrix look v štýle 90. rokov a účes, ktorý netreba nijako zvlášť predstavovať. Nadčasový, elegantný a tak trochu tajomný. Pre všetky ženy, ktoré si idú vlastnou cestou a nezaujíma ich, čo si o nich pomyslia ostatní. Majú presne definovaný štýl, z ktorého nevybočia a nepodliehajú trendom.

Cestička na stred a prirodzene rovné vlasy

Natural look, na pohľad nevinný a zdanlivo obyčajný. V skutočnosti ideálny spoločník na bežné dni. Cestička na stred je v prípade rozpustených vlasov u mnohých podceňovaná, avšak zbytočne. Tento look neodpútava pozornosť a skvelo dotvára celkový styling.

Low ponytail s cestičkou na bok alebo na stred

Nízky uhladený cop je umenie nosiť. Na pohľad jednoduchý, no založený na detailoch. V tomto prípade sa oplatí odpozerať šikovné triky od profesionálok. Stačí malé zaváhanie alebo vybočenie a celkový hair styling vyzerá inak.

Neprehliadnite: Najlepšie krémy a séra na zimu, ktoré ochránia očné okolie: Dodajú pleti vitamíny a chýbajúci kolagén

Francúzsky drdol s cestičkou nastred

Najviac elegantný, najviac chic. Taký je francúzsky drdol, ktorý je ultra moderný a zo ženy okamžite vyčaruje dámu za každých okolností. Aj keď účes v podobe drdola samotným vlasom a ich rastu veľmi neprospieva a odborníci od neho skôr odhovárajú, z času na čas si nedovoliť tento účes, by bol hriech, veď posúďte sami.

- Najčítanejšie -