Presunúť na hlavný obsah

Aloe vera pre svoje blahodarné účinky opäť v centre pozornosti. Najlepšia cesta proti zápalom a na detox pokožky

Krása

Zázračná rastlina aloe vera sa opäť dostáva v beauty priemysle do centra pozornosti. Kedysi priekopník v oblasti krásy je dnes ospevovaný pre jeho obnovujúce účinky zdravej pleti.

Ľahké rozčesávanie vlasov a stop rozdvojovaniu končekov

Šampón pre suché vlasy Ziaja s výťažkom z aloe vera vaše vlasy ošetrí a dopraje im patričnú hydratáciu. Je ideálnym v boji proti suchým a namáhaným vlasom, obzvlášť teraz po zime, keď potrebujú prebudiť a vniesť do nich život a pulzujúcu energiu. Okrem toho zabraňuje zbytočnému rozdvojovaniu sa končekov. Vlasy sa ľahko rozčesávajú a tvarujú. Neobsahuje mydlo. 

Čítajte tiež:  Vitamín C ako elixír mladosti: Toto dokáže s vašou pleťou v priebehu mesiaca

Boj proti začervenaniu a hodvábny vzhľad pleti 

Naša pleť je po zime mdlá a potrebuje slnko, vďaka ktorému získava aj dôležitý vitamín D. Zároveň je však potrené si uvedomiť, že prvé slnko môže byť pre pleť akýmsi šokom a vyvolať rôzne alergické reakcie v podobe začervenania. Na podráždenú pokožku vystavenú slnku môžete použiť intenzívnu výživu z čerstvých listov aloe vera Naturalis Bio (Biorganica). Vysoká kvalita gélu zanecháva hodvábny vzhľad pleti. 

Ranná krémová maska upokojí pleť

Ranná krémová maska z dielne Havlíkovej prírodnej apotéky vďaka šťavy z aloe vera, červenej riase a zelenej riase upokojí a zjemní akýkoľvek typ pleti. Aloe stimuluje regeneráciu buniek a má perfektné zvláčňujúce účinky. Podporuje zosieťovanie a tvorbu kolagénu. Červená riasa je plná bielkovín, vitamínov, minerálov a lipidov a pleť omladzuje. Hnedá riasa má antibakteriálne účinky. 

Po kúpaní neodíďte bez telového krému

Telové mlieko NIVEA NATURALLY GOOD Aloe obsahuje 98% prírodných ingrediencií, vrátane aloe vera pre jeho zázračné antioxidačné účinky. Zelenú prírode dáva aj vďaka obalu, ktorý má o 50% menej plastu a funguje na technológii "Squeeze and roll me up".

Jemné, ale intenzívne čistenie pórov

Čistiaca pena Garnier Hyaluronic Aloe, ktorá jemne, ale intenzívne čistí póry. Vyčistí ich bez toho, aby ich rozširovala. Kyselina hyalurónová a výťažok z aloe vera prispievajú k dostatočnej výžive pleti, vďaka ktorej pôsobí sviežejšie, vypnutejšie a žiarivejšie. Známky únavy a vplyvov vonkajších faktorov sú naopak potláčané. Správna starostlivosť o pleť je alfou omegou týchto dní. Novinkou tiež je, že značka získala po rokoch zmeny schválenie od organizácie Cruelty Free, teda netestované na zvieratách.

Neprehliadnite: Pleťové séra pre ženy po 30-tke: Čím skôr začnete, tým viac rokov si ušetríte a budete viditeľne mladšia

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe