Presunúť na hlavný obsah

Pleťové séra pre ženy po 30-tke: Čím skôr začnete, tým viac rokov si ušetríte a budete viditeľne mladšia

Krása

Doba tak pokročila, že pleťové séra sľubujú takmer okamžitý účinok. Ktoré z nich sa oplatí vyskúšať?

Svet v oblasti beauty starostlivosti opäť pokročil a my tak svojej pleti môžeme dodať oveľa viac vitamínov a energetizujúcich prvkov, vďaka ktorým oddialime príznaky starnutia. Tentoraz sme sa pozreli lupou na najnovšie pleťové séra, ktoré sú na trhu a prinášame vám výber tých, ktoré nás zaujali.

Prečítajte si tiež: Oleje v kozmetike: Tieto benefity prinesú vašej pleti, podstatné je však zistiť, ktorý je pre vás najvhodnejší

Sérum s 91% zložkami prírodného pôvodu

Najlepšie sérum Dior Capture Super Potent Serum, ktoré vzdoruje starnutiu. Jeho sila a účinnosť nikdy neprestanú ohromovať. Už od prvého týždňa používania sa kvalita pleti znateľne zlepšuje: vyzerá mladšie, silnejšie a zdravo žiari. Sérum obsahuje 91% zložiek prírodného pôvodu, ako je longoza, historická zložka starostlivosti o pleť Capture Totale zo záhrad Dior, aj preto je toto sérum zrodené z vedy o materských bunkách a kvetinových znalostí Dior. Spoločnosti Dior Floral Science sa tak podarilo dekódovať prirodzenú revitalizačnú silu longozy zo záhrad Dior Gardens, výnimočnej kvetiny so známymi revitalizačnými vlastnosťami, aby sa obnovila plná sila materských buniek pokožky.

Retinol ako najúčinnejšia forma vitamínu A

Nové nočné sérum L'Oréal Paris Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum obsahuje 0,2% čistého retinolu, čo je naša najvyššia koncentrácia. Pokožke dodáva pri správnom používaní trikrát viac čistého retinolu ako retinoly staršej generácie s rovnakou koncentráciou. Výsledkom je intenzívna korekcia vrások - vrátane tých hlbokých - a hydratovaná a pružná pleť, ktorá vyzerá mladšie. Sérum neobsahuje silikóny a rýchlo sa vstrebáva.

„Čistý retinol je jedna z najúčinnejších foriem vitamínu A a zároveň veľmi dôležitá ingrediencia pôsobiaca proti starnutiu, ktorá zahajuje proces omladenia. Zrýchlená obnova pokožky vedie k zvýšeniu hrúbky pokožky a zároveň redukuje aj hlboké vrásky... čo z nej robí MUST HAVE ingredienciu. Niekoľko rokov sme pracovali na tom, aby sme mohli v rámci jedného zloženia ponúknuť zároveň účinnosť, zážitok i toleranciu,“ uvádza Elisabeth Bouhadana, L'Oréal Paris Global Scientific Director.

Ako do svojej dennej rutiny v boji proti hlbokým vráskam zahrnúť retinol?

#1 Ráno siahnite po jemnej micelárnej vode.

#2 Následne použite pleťový krém s ochranným faktorom. Vzhľadom k tomu, že retinol môže zvýšiť citlivosť pokožky na UV žiarenie, je absolútne nevyhnutné každý deň chrániť pokožku krémom s SPF20 či vyšším faktorom.

#3 Večer si pleť dôkladne vyčistite, potom aplikujte 3-4 kvapôčky nočného séra a svoju rutinu zakončite podľa potreby nočným krémom.

Neprehliadnite: 4 vekotypy, ktoré prezrádzajú to, že každý z nás starne inou rýchlosťou: Zistite, do ktorej kategórie patríte

Spevňujúce sérum s výťažkom zo žeruchy s podporou tvorbu kolagénu

Toto viacúčelové sérum poskytuje rýchle zdvíhanie, spevnenie a tvarovanie výsledkov v ľahkom, nemastnom sére. Sviežejší, rozjasnený a mladistvejší vzhľad už za štyri týždne. Napínanie, zdvíhanie a revitalizácia pleti pomocou efektívneho séra na tvár Shiseido Vital Perfection Lift Define Radiance Serum. Aplikujte ráno a večer na vyčistenú tvár, ale nezabúdajte pritom aj na krk a dekolt. Práve dekolt odhalí známky starnutia a je potrebné včas mu venovať pozornosť. 

Extrakt zo žeruchy podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu v pokožke, posilňuje prístup k spevneniu a zameriava sa na línie úsmevu. 4MSK a vitamín C Etnyl inhibuje produkciu melanínu, ktorý spôsobuje tmavé škvrny, a odstraňuje nahromadený melanín z hĺbky svojho vnútra. Extrakt z bielej ľalie čistí a detoxikuje, upokojuje pokožku pred podráždením a zároveň poskytuje kondicionačný a zvlhčujúci účinok. Komplex KURENAI-TruLift s kvetinou Benibana posilňuje a energizuje pokožku pre viditeľne povznesený vzhľad. ReNeura Technology ++ obsahuje Phytoconnect, pomáha predĺžiť účinnosť liečby.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe