Presunúť na hlavný obsah

Make-up looky Dior Haute Couture jar/leto 2021. Nechajte sa uniesť ódou na prirodzenú krásu

Krása

Peter Philips predstavil výber make-up lookov z kolekcie Dior Haute Couture jar/leto 2021 so zameraním na prirodzenosť a oči, ktoré podčiarkol saténovou zlatou.

Kreatívny riaditeľ a make-up artista Dior Beauty Peter Philips vytvoril pre kolekciu Haute Couture jar leto 2021 pod vedením módnej riaditeľky Maria Grazia Chiuri looky so zameraním na zvýraznenie očí jemnou zlatou. „Chcel som vytvoriť make-up look okúpaný v hebkosti, vďaka transparentnej pleti a vystúpeným očiam vďaka saténovej zlatej, jemne aplikovanej na očné viečka a intenzívnejšie do vnútorného kútika oka,“ hovorí Peter Philips.

Inšpirujte sa: Look z 90. rokov, ktorý na sebe musíte vyskúšať: Elegantná cestička a perfektný účes, v ktorom vynikne vaša tvár

Oči

Peter Philips vysvetlil, že na to, aby otvoril a rozžiaril oči, vybral očné tiene 5 COULEURS Couture 579 Jungle Palette a aplikoval na očné viečka saténovú zlatú. Do vnútorného kútika oka použil rovnako jemný a svetelný tieň. Potom vytvoril štruktúru obočia s použitím Diorshow Brow Styler a Diorshow Pump'n'Brow, aby dosiahol čo najprirodzenejší vzhľad

Pleť

Peter Philips popisuje pleť ako jemnú a perfektný základ, ktorý je transparentný s predtým hydratovanou pleťou s pomocou séra Capture Totale Super Potent Serum a korekciou jemných vrások pomocou rutiny dosiahnutej krémom.

Potom aplikoval podkladovú bázu Dior Forever Skin Veil SPF 20, ktorá zakryla nedostatky pleti a nasledovala Dior Forever v matnom prevedení, ktorý zjednotil pleť a zakryl nedostky. Na prsty použil kvapku Dior Forever Skin korektor a potom Dior Forever cushion púder pre dosiahnutie prirodzeného zamatovo hebkého vzhľadu.

Neprehliadnite: Mínus 10 rokov na počkanie: Termolifting funguje ako dokonalý zmizík času

Pery

Pery vyzerali veľmi prirodzene, hydratované s balzámom Rouge Dior Satin Balm 000 Diornatural s priehľadným vzhľadom, ktorý obsahuje 95% ingrediencií prírodného pôvodu.

Nechty 

Nechty mali prirodzený vzhľad, použil na ne lak v odtieni Vernis Muguet od Dior.

Vlasy

Vlasy rozdelil na cestičku, skrútil ich okolo hlavy do tvaru pripomínajúceho korunu, ktorá bola zastrčená na šiji. Niektoré modelky mali tiary, iné baretky s malými závojmi.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe