Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Silné ženy Cara Delevingne či Charlize Theron: Lepšie vzdelanie a nádejná budúcnosť pre mladých v Afrike

Kariéra

Dior so svojimi múzami a výnimočnými ženami ako Cara Delevingne či Charlize Theron oslavuje silu ženskosti #DIORSTANDSWITHWOMEN a s ňou spätú pomoc Afrike.

Dior Beauty inšpirovaný svojou vlastnou históriou a spätosťou so ženskosťou a ženou, ako takou, vstupuje do novej dekády odhodlane a s jasným posolstvom – inšpirovať iné ženy. 

Silné osobnosti ako modelka Cara Delevinge či Charlize Theron, ktoré sú s divíziou kozmetiky a parfumov späté dlhodobo, určujú jasný smer, akým Dior posilňuje svoju pozíciu vo svete beauty. Oslava ženskosti, odvahy, sebaodhodlania a predávania skúseností sa rozhodli zastrešiť pod záštitou projektu na pomoc Afrike #DIORSTANDSWITHWOMEN.
Módny dom Dior je dlhodobo spätý s empatickými ženskými osobnosťami, pre ktoré je typická sila osobnosti a schopnosť zodpovedne narábať s vlastným osudom. 

Inšpirujte sa tiež: Slovenská topmodelka, inžinierka a žena, ktorá miluje ekológiu. Rozhovor s Barborou Bruškovou

#DIORSTANDSWITHWOMEN
Oslava ženskej sily, odvahy a sebaodhodlania

Jednou z nich bola aj sestra Christiana Diora, Catherine Dior, ktorá bola deportovaná a vždy bola pre jej brata inšpiratívnym príkladom odvahy a statočnosti. O pár dekád neskôr to bola herečka Charlize Theron, ktorá je tvárou a ikonou parfumu J'Adore. Modelka Cara Delevingne, ktorá prepožičala svoju tvár dlhodobo beauty kampaniam Dior. 

Rovnako tak Maria Grazia Chiuri, prvá ženská umelecká riaditeľka pre módny dom Dior a zástankyňa feminizmu. Na feminizmus odkazuje tiež floristka a partnerka divízie parfumov Carole Biancalana.
Niekoľko z nich sa rozhodlo zapojiť do tejto iniciatívy a podeliť sa o svoje vlastné príbehy, ktoré definovali ich životné cesty.

VIDEO: Cara Delevingne a Charlize Theron v iniciatíve #DIORSTANDSWITHWOMEN #DIORCHINUP

 

Charlize Theron Africa Outreach Project
Podpora zdravia a vzdelávania mladých ľudí s cieľom napredovania

Je to už niekoľko rokov, čo sa Dior rozhodol podporovať projekt CTAOP (Charlize Theron Africa Outreach Project), ktorý založila herečka Charlize Theron v roku 2007. Podporuje systém zdravotných a vzdelávacích organizácií, ktoré pomáhajú mladým ľuďom v Subsaharskej Afrike v oblasti potenciálu zdravia a vzdelávania. 

Štipendijný program CTAOP YOUTH LEADERS pomohol už 15 mladým ľuďom začať ich cestu dokončiť so vzdelanie na univerzite. V súčasnosti sa divízia parfumov Dior rozhodla na nasledujúci rok 2021 podporiť mladých ľudí študijným programom po dĺžku 4 rokov. 

Neprehliadnite: Mysli lokálne, konaj globálne: Tvrdí žena, ktorá na jednom mieste sústreďuje úsilie česko-slovenských módnych návrhárov

- Najčítanejšie -