Presunúť na hlavný obsah

Nová pokožka po lete: Tieto 3 procedúry prinavrátia pleti hydratáciu a jas, zároveň zredukujú škvrny

Krása

Leto je obdobie, kedy naša pokožka dostáva riadne zabrať. Hlavne pleť si preto zaslúži o niečo väčšiu pozornosť. Dostaňte ju do formy týmito procedúrami.

Ochrana je stále základ

Slnko dokáže byť "zákerné" i poriadne zradné nižších teplotách. A práve pri nadchádzajúce sezóne by ste teda mali myslieť na používanie krému s ochranný faktorom. Neodkladajte ho po lete, zapracujte tento produkt do svojej beauty rutiny aj na jeseň, no i na zimu. Pokojne siahnite i po päťdesiatkovom. To je absolútny základ, ktorý by ste mali pleti dopriať popri tom, ako sa pustíte do niektorých kozmetických zákrokov. Ich efekt ide ruka v ruke s dostatočnou ochranou pleti. 

A ktoré 3 procedúry sa túto sezónu oplati vyskúšať?

Tajomstvo hollywoodskych hviezd

Procedúra, ktorú už podľa názvu milujú viaceré hollywoodske tváre. Hollywood Peel je absolútnym trhákom, ktorý sa môže pýšiť benefitmi ako zjednotenie tónu pleti, zredukovanie pórov a akné, omladenie pleti a vypínanie jemných liniek. Veľkým plusom je okamžitý efekt rozžiarenej pleti a povedzme si úprimne, to je presne to, po čom túži každá žena. Táto obľúbená procedúra zaujme predovšetkým ženy,  ktoré si chcú vylepšiť či zachovať dokonalú pleť. Stiahnuť póry, odstrániť nečistoty, pigmentácie, rozžiariť, vypnúť  a vyžehliť jemné vrásky. Po ošetrení pôsobí pleť mladistvo a zdravo, je viditeľne hladšia a žiari. Výsledok je viditeľný hneď. 

Vyskúšjte tiež: Microneedling: Procedúra, ktorá si zaslúži vašu pozornosť! Takto doprajete pleti reštart

Hyaluronka ako základ všetkého

Túto kyselinu a jej veľké benefity pre pleť pozná asi každá žena. Veľmi efektívny spôsob, ako ju dostať do pokožky je práve prostredníctvom vpichov. Výplňový materiál na báze kyseliny hyalurónovej je vstrebateľný a prináša okamžitý a prirodzený výsledok ošetrenia. Viskózno-elastické vlastnosti umožňujú dokonale sa prispôsobiť tkanivám korigovanej oblasti. Je injektovaný priamo pod vrásku, vypĺňa ju zvnútra a vďaka vytvorenému objemu ju okamžite odstráni. Zároveň dodáva pokožke hĺbkovú hydratáciu, pretože každá molekula gélu je schopná absorbovať 1000-krát viac vody ako je jej vlastná hmotnosť. Informujte sa u svojej kožnej o takomto zákroku. 

Neprehliadnite: Ricínový olej pomáha na rast vlasov: Vlasová odborníčka vysvetľuje, ako správne aplikovať domácu terapiu

Efektívna novinka

Mezoterapia - ďalšia vec, ktorá stojí za pozornosť. Táto terapia sa radí medzi najnovšie estetické procedúry určené na rýchlejšie omladenie pokožky. Je to minimálne invazívna terapeutická procedúra. Vďaka kombinácii dvoch ošetrení v jednom účinne omladzuje, spevňuje a vypína pleť, eliminuje vrásky, zjednocuje tonus pleti, redukuje pigmentácie a žilky na koži, sťahuje póry, zjemňuje akné i jazvičky a hydratuje pokožku do hĺbky.

Mohlo by vás zaujímať: Kľúčové prvky, na ktoré by ste sa pri líčení mali zamerať: Táto jeseň bude patriť hlavne trendu z 90. rokov

- Najčítanejšie -